Keyifli Müzik Dolu Temmuz Geceleri The Grill Ocakbaşı’nda!

Keyifli Müzik Dolu Temmuz Geceleri The Grill Ocakbaşı’nda!
21 Haziran 2023, 12:20
Elite World Grand Istanbul Küçükyalı içinde konumlanan The Grill Ocakbaşı, Temmuz ayı boyunca her cumartesi akşamı unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Elite World Grand Istanbul Küçükyalı içinde konumlanan The Grill Ocakbaşı, Temmuz ayı boyunca her cumartesi akşamı unutulmaz bir deneyim sunuyor. Muhteşem Prens Adaları manzarası eşliğinde, canlı müzik etkinlikleriyle dolu gecelerde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Elite World Grand Istanbul Küçükyalı'nın gözde noktalarından biri olan The Grill Ocakbaşı, lezzet, müzik ve muhteşem manzara ile sizi büyülü bir akşama davet ediyor. İstanbul'un en güzel manzaralarından biri olan Prens Adaları'na bakarak, enfes bir gastronomi deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik her cumartesi canlı müzik eşliğinde keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Temmuz ayında popüler müziğin sevilen isimleri Özge Eyüpoğlu, Pınar Doğan ve Cengiz Çevik’in performansları eşliğinde The Grill Ocakbaşı’nın lezzetleriyle harika bir akşam sizi bekliyor. 8 Temmuz ve 29 Temmuz tarihlerinde Özge Eyüpoğlu, 15 Temmuz’da Pınar Doğan ve 22 Temmuz’da ise Cengiz Çevik sahne alacak ve dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Bu özel akşamı yaşamak isteyenler, 0216 458 90 50 – 0 531 260 51 10’den rezervasyonlarını gerçekleştirebilir. Unutulmaz bir cumartesi akşamı için yerinizi şimdiden ayırtın!

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha