KETOB, Fransızlara Kemer’i tanıttı

KETOB, Fransızlara Kemer’i tanıttı
21 Ekim 2016, 11:20
BAKA’nın organizasyonu ile Kemer’e gelen Fransız acenta yetkililerine ve gazetecilere, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından videolu Kemer tanıtımı yapıldı.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın organizasyonu ile Kemer’e gelen Fransız acenta yetkilileri ve gazetecilere Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından videolu Kemer tanıtımı yapıldı.

Tanıtımda konuşma yapan KETOB Başkan'ı Tayyar Gül; Kemer doğası ve iklimi ile çok özel bir konuma sahip ve biz Kemerli turizmciler tüm misafirperverliğimizle Kemer’de tatil yapmak isteyen Fransız misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam etmek istiyoruz. Kemer genelinde 80 adet 5 yıldız, 40 adet 4 yıldız tesisimiz var.

Kemer 2015 yılında 2 milyon yabancı misafiri ağırladı. Bunun yalnızca 44 bini Fransız misafirlerimizdi. Bu sayıya göre bölgemizi ziyaret eden ülke dağılımında Fransa sekizinci sırada yer aldı. Ancak daha fazla Fransız turisti misafir etmek ve Phaselis Antik Kenti, Olimpos’u, Likya Yolu’nu, Tahtalı Dağı’nı, Chimera'yı, birbirinden güzel koylarımızı görmelerini istiyoruz.

Bu düşünce ile hareket ederek, Kemer tanıtımı için www.visitkemer.com.tr web sayfasını ve Instagram, Facebook, Twitter’da "visitkemer" hesaplarını bölge olarak oluşturup Kemer’e dair aklınıza gelebilecek her türlü bilgi ve görseli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Bölgemizi en iyi şekilde anlatan Kemer’in resmi web sayfasını incelemenizi ve sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederim” dedi.

Konuşmanın ardından, Kemer’in doğası ve turizm çeşitliliğinin gösterildiği video sunumu Fransız acentalar ve gazeteciler ile paylaşıldı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha