‘Kesin hareketli’ Phuket turları başladı…

‘Kesin hareketli’ Phuket turları başladı…
30 Eylül 2021, 14:57
Tayland’ın ünlü turizm merkezi Phuket, “Phuket Sandbox” programı ile daha kolay ulaşılabilir hale geldi. Destinasyonun eksperi Travel Zone, kesin kalkışlı turları ile hizmet vermeye devam ediyor.

MICE acentalarının gözde destinasyonu Phuket, Tayland Turizm Otoritesi’nin devreye aldığı “Phuket Sandbox” programı ile normale bir adım daha yaklaştı.

Travel Zone’dan kesin kalkışlı turlar

“Phuket Sandbox” programı ile 1 Ekim’den itibaren girişlerin kolaylaştığı Phuket’e, destinasyonun eksper operatörü Travel Zone, kesin kalkışlı turlar düzenlemeye devam ediyor. Singapur Havayolları ile planlanan turlar haftada iki gün olarak gerçekleşiyor.

"Phuket’te turizm hareketi normalleşti"

Perşembe günü İstanbul çıkışlı turlarda kesin kalkış garantisi verdiklerini açıklayan Travel Zone Uzak Doğu Destinasyon Müdürü Cem Yağlıoğlu, turistlerden istenen belgelerin tamamının kendileri tarafından ücretsiz olarak hazırlandığını belirterek “Phuket’te turizm hareketi normalleşti. Sadece küçük bir fark var; gitmek isteyen misafirlerin kararlarını erken vermeleri ve belgelerini hazırlayabilmemiz için 10 gün önceden bize bildirmesi gerekiyor” diye konuştu.

Phuket’te turistlere hizmet veren restoran ve kulüplerin tamamının açık olduğunu belirten Cem Yağlıoğlu, kasım ayında ülkenin diğer iki gözde turizm merkezi Bangkok ve Pattaya’nın da direkt uçuşlara açılmasını beklediklerini belirterek, “Phuket’te 7 gün kalan misafirler, negatif çıkan PCR testi ile Tayland’ın istediği bölgesine seyahat edebiliyor” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha