Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un Genel Müdürü oldu

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un Genel Müdürü oldu
04 Nisan 2022, 12:10
Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un Genel Müdürlüğüne Mehmet Ferman Doğan atandı.

Ege Denizi’nin benzersiz mavisi ile yeşilin örtüştüğü dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde konumlanan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un Genel Müdürlüğüne Mehmet Ferman Doğan atandı.

Profesyonel iş hayatına Hilton, Marriott ve Hyatt Regency gibi turizm sektörünün seçkin zincirlerinin, İngiltere, Rusya ve Ortadoğu’da bulunan otellerinde başlayan Ferman Doğan, üst düzey yöneticilik ve genel müdürlük görevlerinde bulundu. Six Senses Kaplankaya Bodrum’un açılış ekibini yöneten Doğan, Almanya'da bulunan Meeting Point Hotels’in Kurumsal Operasyon Direktörü ve Wyndham Hotels Türkiye Bölge Müdürü olarak birçok sorumluluk üstlendi. Çalıştığı şirketlerde çok sayıda başarılı projeye imza atmış olan Ferman Doğan’ın The Sprits Business London Dergisi ve Hotel by MFD sitesi gibi yayınlarda turizm makaleleri yayımlandı. Master of Food and Beverage kitabının yazarı da olan Doğan, 1950 yılında Paris’te kurulan Uluslararası Gastronomi Kulübü “Chaîne des Rôtisseurs’un Türkiye aktif üyesidir.

Misafirlerinin her an kendilerini özel hissetmeleri ilkesiyle hizmet veren Kempinski Hotel Barbaros Bay’ın Genel Müdürlüğü pozisyonuna getirilen Ferman Doğan, İngiltere Wolwerhamton Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İngiltere’deki Birmingham Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansını burslu olarak tamamlamıştır. Çok iyi derecede İngilizce bilen ve Rusça konuşan Doğan, hobi olarak spor ve şiir ile ilgilenmektedir.

Yorumlar
Kenan Bingöl
28 Mayıs 2022, Cumartesi 05:40
We have very bad experiences with Kempisnski l wouldn’t recommend this hotel
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha