Kemer otellerinde Eylül'de yüz güldüren doluluk!

Kemer otellerinde Eylül'de yüz güldüren doluluk!
14 Eylül 2023, 10:00
Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Dinçer Sarıkaya otel doluluklarındaki son durumla ilgili bilgiler verdi.

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Dinçer Sarıkaya bölgede sezonun yüksek dolulukla devam ettiğini söyledi.

Eylül'de oteller yüzde 98 dolu, sezon Kasım sonuna kadar devam eder

Eylülde otellerdeki doluluk oranlarının yüzde 98 seviyelerinde olduğunu belirten Sarıkaya " Geç başlayan sezonun kasım sonuna kadar devam etmesini öngörüyoruz. Eskiden sezonu kasım başında kapatırdık. Bu yıl iklim şartlarının da elverişli olduğunu görüyoruz. Bu dönemde Alman, İngiliz, Polonya, Rusya ve iç pazardan misafirler var. Ekimde de doluluk var. Eskiden erken rezervasyon yaparlardı artık bir hafta öncesinden rezervasyon yaptıranlar var." dedi.

Yorumlar
Hakan karabulut
15 Eylül 2023, Cuma 12:41
Kemer beldibin 5 gün tatil yapdim hersey cok güzeldi yanlış beldibi kemer dolmuşlar turistlerin fazla para alıyor bununla ilgili kemer belediyesine şikayet ettiğim halde hiç ilgilenmediğin bana dolmuşun plaka cek gonder diyor hangi birinin resmini çekiyim dediğimde yüzüme telefonu kapattılar bu konu hakkında hangi birim bakıyorsa ilgilenmeli lutfen turistleri kacirmayalim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha