Kartaca Tour’dan Sırp pazarı atağı: Charterlar başladı

Kartaca Tour’dan Sırp pazarı atağı: Charterlar başladı
21 Haziran 2022, 16:15
Sırbistan’ın başkenti Belgrad’dan havalanan Barcino Tour/EuroJet’e ait Air Serbia uçağı Alanya Gazipaşa Havaalanı’na iniş yaptı.

Sırbistan’dan Gazipaşa Havalimanı’na ilk defa charter sefer başlatan Kartaca Tour ve Barcino Tour/Eurojet’in yetkilileri de karşılamada yer aldı.

Ayrıca yolcu uçağı Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Alaettinoğlu, TAV Genel Müdürü Yiğit Laçin, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Sözener, Sırbistan Fahri konsolosu Oktay Karaca, ALTİD Başkanı Burhan Sili, TÜRSAB Alanya BTK Başkanı Bilal Korkmaz, ALTAV Mehmet Dehaoğlu, Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kalaycı ve Kartaca Turizm’in yetkililerinin katılımlarıyla karşılandı.

Uzun yıllardır Ege bölgesinde alternatif pazarlar kazandırmayı hedefleyen Kartaca Turizm, yine bir ilke imza atarak Gazipaşa Havalimanı’na, Sırbistan partneri Barcino Tour/Eurojet ile birlikte Niş ve Belgrad’dan direkt charter uçuşunu gerçekleştirdi.

Kartaca Turizm’in Genel Müdürü ve aynı zamanda şirket sahibi Fatih Günay 4 yıl önce Antalya ofisini açarak bölgede faaliyete başladıklarını, Ege’de olduğu gibi bu bölge içinde alternatif pazarlarda ciddi yatırımlar yaptığını ve nihayet geri dönüş almanın mutluluğu içinde olduğunu dile getirdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha