Kanada otellerinden görülmemiş kampanya!

Kanada otellerinden görülmemiş kampanya!
30 Temmuz 2020, 13:58
Kanada’da turizmi canlandırmak için ilginç yöntem geliştirildi.

Kanada’nın federal başkenti Ottawa’daki oteller sıradışı bir kampanya başlattı. Otellerden herhangi birinde iki gecelik rezervasyon yaptıran herkese 100 dolarlık hediye kartı verilecek.

Ottawa Turizm Birliği'nden yapılan açıklamada uygulamanın koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında gelen turizm sektörünü canlandırmak için başlatıldığı belirtildi.

Açıklamada, 100 dolarlık hediye kartından yararlanmak için rezervasyonların 30 Eylül 2020'ye, konaklamanın ise 31 Aralık 2020'ye kadar gerçekleştirilmesi gerektiği ifade edildi.

Hediye kartlarının otele girişte verileceği bildirilen açıklamada, kartların kentteki turistik aktivitelerin tamamında, alışveriş merkezlerinde, lokantalar ve tekne turlarında kullanılabileceği açıklandı.

Ottawa Tourism Başkan Yardımcısı Catherine Callary, kampanyanın sadece Ottawa’ya dışarıdan gelen ziyaretçiler için değil, başkentin sakinleri için de geçerli olduğunu vurguladı.

Callary, "Kendi arka bahçesinde turist olmak isteyenler de bu fırsattan yararlanabilir. Ottawa turizmi 43 bin kişiyi istihdam eden ve yıllık 2,2 milyar dolar getirisi olan, Ottawa için çok önemli bir sektördü. Bu sektörü eski günlerine geri getirmek için elimizden geleni yapıyoruz’’ dedi.

Etiketler:Kanada Ottawa otel
Yorumlar
T.C Mehmet Demirci
01 Ağustos 2020, Cumartesi 06:55
Harika bir uygulama Canada genelinde diger otellerde başlatdi, ama Nigara fals hala kazik marka bundan 1 ay ônce Ordaydik RAMADA otelinde kaldik hayatimda gôrdugum en pis ve kazikciydi gidenlere hiç tavsiye etmem..
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha