Kai Beach Bar'ın şefi “World Class Türkiye 2018” in ikincilik ödülünün sahibi oldu

 Kai Beach Bar'ın şefi “World Class Türkiye 2018” in ikincilik ödülünün sahibi oldu
01 Ağustos 2018, 19:50
Kai Beach Bar Şefi Vedat Akar, “Türkiye’nin en yaratıcı bartenderının seçildiği World Class Türkiye 2018 Finali, “World Class Presents: One Fine Night” etkinliğinin finalinde “World Class Türkiye 2018” ikincisi ve zamana karşı yarışılan “Cocktail against the clock” etabının birincisi seçildi.

24-25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen “World Class Bartender of the Year Türkiye finalinde, 94 aday arasından finale kalan 7 bartender, tüm yaratıcılıklarını alanlarında uzman isimlerden oluşan jüri karşısında sergiledi. Türkiye finallerinin jürisinde “World Class 2017 Türkiye Birincisi ve Dünya Üçüncüsü” Kevin Patnode, “İçki Uzmanı ve Viski Mentoru” Ertan Engin, “Yemek ve İçki Uzmanı” Oğul Türkkan, “Ketel One Vodka Küresel Marka Elçisi” Paulo Figueiredove “World Class Global Cocktailian” Lauren Mote yer aldı.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’unyeni üyesiKai Beach - Bar &Restaurant, Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bodrum’da, bohem lüks konsepti, plajı, özgün menüsü, iddialı kokteylleri ve alanında en iyi isimlerden oluşan kadrosunun yanı sıra her hafta sonu Small”un keyifli müzikleri ile de büyük ilgi görüyor.

İstanbul Arnavutköy’de ismiyle müssemma “minik” bir gece kulübü olarak ortak müzik geçmişine ve yaşam kültürüne sahip rafine bir topluluğu ağırlayan “Small”, Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Mandarin Oriental Bodrum’da açılan Kai Beach’e konuk olmaya devam ediyor.

Leyla Olça’nın sahibi olduğu “Small, gece hayatının yıllardır sevdiğimiz müzik geleneğini Kai Beach”de her Cuma-Cumartesi-Pazar gün boyusürdürüyor. Ağustos ayı boyunca da hafta sonları öğle saatlerinden itibaren gün batımına dek müzik sektöründe başarılı deneyimlere sahip Small DJ ekibi Ayhan Kıray ve Ozan Özer performansları ile konuklar güzel ve seçkin müzikler eşliğinde eğlenecekler.

Kai Beach resident DJ Kaan Demiral da tüm hafta boyunca, gün içerisinde DJ kabininde yer alarak misafirlere keyifli saatler geçirtmeye devam edecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha