Kaan Kavaloğlu: Bayramdan önce başlamaz

Kaan Kavaloğlu: Bayramdan önce başlamaz
11 Şubat 2021, 12:18
Antalya OSB Başkanı Ali Bahar ve Dünya Gazetesi Antalya Temsilciliği işbirliğiyle ’Türk ve Dünya Ekonomisi’’ konulu Webinar toplantısı düzenlendi.

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar ve Dünya Gazetesi Antalya Temsilciliği işbirliği ile Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın katıldığı ‘’Türk ve Dünya Ekonomisi’’ konulu Webinar toplantısı düzenlendi. Toplantıya Antalya OSB’li sanayiciler, TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır, AKTOB Başkan yardımcısı Kaan Kavaloğlu da katıldı.

Kavaloğlu: Turizm sezonu Ramazan Bayramı'nda başlar

Toplantıda konuşan AKTOB Başkan Yardımcısı Kaan Kavaloğlu turizm sektörünün iş açısından daha iyi ancak finansman bakımından kötü bir yılın geldiğine dikkat çekti.

Kavaloğlu, ‘’Düşük kur politikası sektörü zora sokar. Bankalardan krediler alındı. Artık sarı zondan yeşil zona geçmeliyiz. Turizm sezonu bana göre Ramazan Bayramı’nda başlayacak gibi... Ramazan Bayramından önce başlamaz diye düşünüyorum. Akıntıya karşı kürek çekiyoruz’’ diye konuştu. (Turizmdays)

Yorumlar
Günay Avcı
12 Şubat 2021, Cuma 09:30
Antalya ucuz, kalitesiz turizm ve turistin başkenti.
Mehmet Cömert
11 Şubat 2021, Perşembe 10:01
Biz Türkler ne zaman sizin gözğnüzde avrupalılar ve yabancı turistler gibi uygun fiyata yani yabancı turistlerin svantajı ilebaynı koşullarda tatil yapacağız. Dünyada başka hiçbir ülkede kendi vatandaşını aşağılayan böyle turizm sektörü Yok. Önce herkesi insan olarak kabul edin lütfen.
Mehmet Cömert
11 Şubat 2021, Perşembe 09:55
Doğru söze ne denir
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha