Jolly Tur'dan rakibine mesaj içerikli kutlama...

Jolly Tur'dan rakibine mesaj içerikli kutlama...
13 Temmuz 2018, 13:31
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'u kutlayan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, "Adil rekabet" vurgusunda bulundu.

Eski rakibi ETS Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy'un Kültür ve Turizm Bakanı olması nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, adil rekabet vurgusu yaptı. Mete Vardar mesajında şunları söyledi: " Sayın Ersoy, 30 yılı aşkın süredir birlikte rekabet ettiğimiz, özellikle TÜRSAB üyesi olarak sektörün sorunlarını, adil rekabetin her sektörde olduğu gibi turizm için de olmazsa olmaz bir unsur olduğunu bilen deneyimli bir turizmcidir. Kendisinin sektör için en doğru kararları, en hızlı şekilde alacağına dair inancımız tamdır."

Mete Vardar'ın kutlama mesajının tam metni şöyle:

Değerli Basın Mensubu,

Öncelikle 9 Temmuz 2018 tarihinde başlayan yeni sistemin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Bu vesileyle yeni kabinede Kültür ve Turizm Bakanı olarak önemli bir görev üstlenen Sayın Mehmet Ersoy’u tebrik ediyorum. Turizm sektörünün içinden gelen bir ismin bakanlık koltuğuna oturmasını sektör için hayırlı bir karar olarak görüyorum.

Sayın Ersoy, 30 yılı aşkın süredir birlikte rekabet ettiğimiz, özellikle TÜRSAB üyesi olarak sektörün sorunlarını, adil rekabetin her sektörde olduğu gibi turizm için de olmazsa olmaz bir unsur olduğunu bilen deneyimli bir turizmcidir. Kendisinin sektör için en doğru kararları, en hızlı şekilde alacağına dair inancımız tamdır.

Sektöre yıllarını vermiş bir turizmci olarak temennim odur ki, şu anda ortalama seyahat acentalarıyla gerçekleştirilen 8 milyon kişilik bir hacmi olan iç turizm hareketliliği, hızlı iyileştirmelerle 20 milyon seviyesine taşınsın. Gerek sahilleri, gerek kültürü, gerekse doğası ile başlı başına bir cazibe merkezi olan Türkiye’miz hak ettiği etkinliği turizmde de hızla yakalasın. Sektör olarak yaralarımızı sararak, büyümeye odaklandığımız bu dönemde, ekonomiye ivme kazandıracak kararların alınacağına hiç şüphemiz yok. Zira güçlü bir Türkiye’nin yolu, güçlü bir ekonomiden geçer.

Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, yeni Kabineye ve bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha