15 Ekim 2018
E-Bültene Abone Ol!

Jolly Tur 2017’de hedeflerinin üzerinde büyüme kaydetti

Jolly Tur 2017’de hedeflerinin üzerinde büyüme kaydetti
17 Kasım 2017, 15:29
Jolly Tur’un “Büyük Acenteler Toplantısı” Antalya’da gerçekleşti. Jolly Tur çalışanları, 2017 yılında hedeflerinin üzerinde kaydettikleri büyümeyi kutlarken; erken rezervasyon dönemi için de start verildi.

Jolly Tur, gelenekselleştirdiği “Büyük Acenteler Toplantısı”nı gerçekleştirdi. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Antalya’daki Trendy Lara Hotel’de 3 gün süren büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplamda 320 acente katıldı.

Erken rezervasyon dönemi için start verildi

Jolly Tur’un büyük ailesi, hedeflerin de üzerinde büyüme gerçekleştirilen 2017’yi birlikte kutlarken, 20 Kasım Pazartesi olarak tarihlenen erken rezervasyon dönemi için de start verildi. Düzenlenen törenle tüm acentelere teşekkür plaketi verilen toplantıda acentelerin belirlenen yeni hedeflere ulaşma konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi.

“2018’de başarı grafiğimizi daha da yükselteceğiz”

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, ulaştıkları başarıda Jolly Ailesi’ndeki her bir bireyin son derece önemli katkıları olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Mete Vardar, 2018’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini bildirdi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha