Jolly kültür turlarıyla sömestr fırsatları sürüyor

Jolly kültür turlarıyla sömestr fırsatları sürüyor
26 Ocak 2022, 14:59
Her mevsim güzel Türkiye’yi kış döneminde keşfetmek isteyenler için Jolly kültür turları sizleri bekliyor. Jolly’nin Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği paket turlarla hem ekonomik hem güvenli hem de keşif dolu bir tatil yapmak mümkün.

Jolly, sömestr tatilinde her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklu ya da çocuksuz aileler ve gençlerin fırsatlarla dolu keşif tatilleri yapmalarına olanak sağlıyor. Kültür turların herkese uygun rotalar ve tur programları bulunuyor. Her mevsim başka güzel Kapadokya, günübirlik ve konaklamalı seçenekleriyle Kartepe ve Uludağ kayak turları, Eskişehir ve Odunpazarı, eşsiz deneyimlere ve manzaralara tanıklık edeceğiniz Doğu Ekspresi ile Kars-Erzurum, konaklamalı Bolu- Abant-Kartepe rotaları en çok ilgi gören yurt içi kültür turları destinasyonlar arasında yer alıyor.

Jolly kültür turları, birçok ilden günübirlik ve konaklamalı olarak hafta içi ve hafta sonu çıkış alternatifleri ile düzenleniyor. En çok tercih edilen günübirlik turlarda kişi başı ortalama fiyat 149 TL; 1 gece konaklamalı turlarda kişi başı ortalama fiyat 449 TL; 2 gecelik turlarda kişi başı ortalama fiyat 599 TL fiyatları sunuyor. Bu fiyatlara tur programı kapsamında ulaşım, rehberlik hizmeti, otellerde yarım pansiyon veya oda kahvaltı konaklama dahildir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha