Jolly kış erken rezervasyon dönemini başlattı

Jolly kış erken rezervasyon dönemini başlattı
22 Eylül 2021, 19:35
Jolly, kış erken rezervasyon dönemini 20 Eylül 2021 tarihi itibariyle başlattı.

Jolly, kış erken rezervasyon dönemini 20 Eylül 2021 tarihi itibariyle başlattı. Misafirlerin kayak, termal, yakın bölge ve doğa tatili planlarını yapabileceği Jolly’de, kış erken rezervasyon döneminde yüzde 45’e varan indirimlere ek olarak seçili otellerdeki konaklamalarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan veya ödemenin sadece dörtte birini yaparak rezervasyon yapmanız mümkün.

2021 kış tatili pek avantajlı

Sonbaharın başladığı, kış mevsiminin de yaklaştığı şu günlerde doğa ile buluşmak, kayak otellerinde kış sporlarına doymak veya termal otellerde şifalı sularla tazelenmek için, Jolly sonbahar ve kış mevsimine özel, alternatiflerle dolu seçenekleri misafirlerine sunuyor.

Bir gece bizden kampanyasıyla çok kalın az ödeyin

Tabiatın içinde yer alan doğa otellerinden Abant gölü kıyısındaki Büyük Abant Oteli, Sapanca’da bulunan NG Sapanca, NG Sapanca Enjoy, Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, Yalova’da bulunan Lova Hotel&Spa, Bolu Gazelle Resort & Spa’da yapılacak konaklamalarda, konaklama dönemine göre Jolly misafirlerine özel 1 gece veya 2 gece hediye olarak sunuyor.

Şifalı suların merkezi olarak bilinen Afyon’da termal tatil adreslerinden Korel Thermal Resort Clinic&Spa, Sandıklı Thermal Park Hotel, Oruçoğlu Thermal Resort, Akrones Thermal&Spa, Jura Hotels Afyon Thermal, NG Afyon Wellness&Convention’da da rezervasyonlarınıza özel 1 gece ücretsiz.

Erzurum ve Kars havalimanlarından kayak otellerine ücretsiz transfer hizmeti

Erzurum Sway Hotels Palandöken, Dedeman Palandöken veya doğal pistleriyle kış turizmi ve kış sporlarına uygun bir yer olan Sarıkamış Kayı Resort Hotel, Kayı Snow Hotel, Royal Özçelik Hotel’de yapılacak konaklamalara özel havalimanından otele ve otelden havalimanında gidiş dönüş transfer hizmeti Jolly misafirlerine özel ücretsizdir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha