Jolly ile ailecek deneyim ve keşif kamplarına ne dersiniz?

Jolly ile ailecek deneyim ve keşif kamplarına ne dersiniz?
23 Ekim 2023, 16:40
Doğanın bize verdiği ilhamı, çocuklarla keşfediyoruz diyen Jolly ara tatil dönemi için keyifli kampları sizlere sunuyor.

Doğanın bize verdiği ilhamı, çocuklarla keşfediyoruz diyen Jolly ara tatil dönemi için keyifli kampları sizlere sunuyor. Çocukların hem eğleneceği hem de öğreneceği, doğayla içiçe vakit geçireceği birbirinden keyifli kamplardan ailenize en uygun olanı seçin, ara tatili Jolly ile neşeyle geçirin.

Dilerseniz Kastamonu mantarlarının gizemli dünyasını keşfe çıkın, dilerseniz Kaz Dağları’nda bir safariye çıkın, zeytin hasatı yapın ya da Tuhaflıklar Mektebi’nde yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın, dilerseniz de Akyaka’da bir Amazon çocuğu olmayı deneyimleyin. Jolly güvencesi ile ara tatilde hepsi birbirinden farklı kamplarda harika deneyimler sizleri bekliyor.

Ara tatilin tadını çıkarmak isteyen, Jolly avantajlarını kaçırmak istemeyen tatil severleri ve kamplar hakkında detaylı bilgi almak isteyen misafirlerini; www.jollytur.com, Jolly mobil uygulaması, 444 0 644 no’lu çağrı merkezi, yetkili acenteleri ya da Jolly merkez ofislerine davet ediyor!

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha