Jet2'den sezonun ilk Bodrum uçuşu!

Jet2'den sezonun ilk Bodrum uçuşu!
05 Nisan 2023, 09:52
İngiliz havayolu şirketi ?ve tur operatörü Jet2 Holidays Londra Stansted Havalimanı'ndan Bodrum'a ilk seferini gerçekleştirdi.

Jet2 Holidays’in Londra Stansted Havalimanı'ndan 3 Nisan 2023 tarihinde Milas-Bodrum Havalimanı'na gerçekleştirdiği ilk uçuşu, Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürlüğü, Jet2 Holidays yetkilileri ve Maxeria Blue Didyma Hotel yetkililerinin organize ettiği keman dinletisi eşliğinde bir törenle karşılandı.

Jet2Holidays 7 Kasım 2023 tarihine kadar Bodrum Havalimanı'na İngiltere’nin çeşitli şehirlerinden haftada 23 uçuş düzenleyecek.

Devlet Hava Meydanları Bodrum-Milas Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut yaptığı açıklamada, 2023 yaz sezonu için Jet2 Holidays ’in Londra Stansted Havalimanı'ndan gerçekleştirdiği ilk uçuşu karşılamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Sezon boyunca diğer paydaşlarla iş birliği içinde yolculara güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedeflediklerini ifade eden Karadavut, “2023 yılının rekor sayılara ulaşarak devam etmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha