Rota

Jennifer Lopez Antalya konseri için sosyal medyadan çağrı yaptı

Jennifer Lopez Antalya konseri için sosyal medyadan çağrı yaptı
22 Haziran 2019, 10:59
Antalya'da konser verecek olan dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından hayranlarına davette bulundu.

Antalya'da konser verecek olan dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından hayranlarına davette bulundu. Regnum Carya Otel'de 6 Ağustos'ta konser verecek olan Lopez, videoda, "Merhaba, benim adım Jennifer Lopez. Doğum günü partimi Antalya'daki Regnum Carya Otel'deki konserle kutlayacağım. 6 Ağustos'taki partime davetlisiniz" dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı ve otelin sahibi Ali Şafak Öztürk de Lopez'in videolu mesajını "Antalya şehrinin tanıtımı için daha güzel bir yol var mı?" yazısıyla paylaştı.

Loca biletleri 135 bin lira

Jennifer Lopez'in "It’s My Party'' kapsamında Antalya'daki Regnum Carya'da vereceği konserin bilet fiyatları dudak uçuklatıyor. Lopez'in vereceği konserin bilet fiyatları 4 bin liradan başlıyor. Lopez'i locada seyretmek 20 bin euro yani 135 bin TL.

Yorumlar
Zafer Cengiz
22 Haziran 2019, Cumartesi 01:22
ARTIK şarkıyla ruhumuzu doyurmaya karnımız tok & yürümeyen peynir gemimize.. #KatmaDEĞER'li Seyirciyle Bekleriz Ama? #TAG
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha