Jazeera Airways ve Paximum Nepal’i tanıttı

Jazeera Airways ve Paximum Nepal’i tanıttı
07 Mayıs 2024, 13:33
Jazeera Airways ve Paximum iş birliğiyle Nepal'e info gezisi düzenlendi. Türkiye’den seyahat acentalarının katıldığı organizasyonda Nepal’in turizm ürünleri tanıtıldı.

Türk seyahat acenteleri, Jazeera Airways, Paximum iş birliğiyle ve Four Season Holidays DMC'nin ev sahipliğinde düzenlenen info gezisinde Nepal'in zengin kültürünü ve doğal güzelliklerini yerinde deneyimleme imkanı buldular. Grup, Chitwan, Pokhara ve başkent Kathmandu'yu ziyaret etti. Bu gezide acenteler, bölgenin turistik potansiyelini ilk elden görmüş oldular.

Paximum Global Travel Marketplace’den Serkan Selen; "Jazeera Airways ile iş birliği içinde, Türkiye'nin önde gelen seyahat acenteleriyle bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz unutulmaz Nepal Tanıtım Gezisi'nde, Himalayalar'ın mistik coğrafyasını keşfetmenin keyfini yaşadık. Bu muhteşem deneyim, kültürel zenginlikleri ve nefes kesici manzaralarıyla bizi büyüledi ve seyahat tutkumuzu daha da pekiştirdi. Nepal Tanıtım Gezisinde bizi en iyi şekilde ağarlayan DMC'ler Four Season Travel & Tours (Pankaj Pradhananga) ve Razdan Holidays'e (Monisha Gupta Chatrath) teşekkür ederiz." dedi.

Jazeera Airways Türkiye Satış Müdürü Arda İçil; "Paximum ile birlikte bu önemli geziyi organize etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Nepal'in Türkiye'de daha fazla tanınmasına ve bu eşsiz destinasyona olan ilginin artmasına katkıda bulunacağına inanıyoruz. Jazeera Airways, Türkiye ve Nepal arasında seyahatleri kolaylaştırmaya ve her iki ülke arasındaki turizm bağlarını güçlendirmeye kararlıdır. Tanıtım Gezimize destekleriyle ve katılımlarıyla güç katan Uluslararası Mice Endüstrisi Derneği (I-MICE) Başkanı Sayın Hüseyin Kurt’a teşekkür ederiz." dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha