İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri

İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri
13 Ekim 2017, 13:45
Alman turistlerin Türkiye’de 18 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 18 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

18 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Geçtiğimiz dönemde dördüncü sırada yer alan Royal Dragon oteli ilk sıraya yükseldi. Bir önceki dönemin ikincisi Delphin Imperial listedeki yerini koruyarak bu dönemde de ikinci sırada yer aldı. Lara otellerinden Delphin Diva da geçen haftaki üçüncülüğünü korumayı başardı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. Geçtiğimiz dönemin birincisi Royal Dragon yerini korumayı başardı. Royal Drangon bu klasmanda 3 dönem boyunca Alman ailelerin en çok tercih ettiği Türk oteli olmayı başardı. Geçtiğimiz dönemde bu kategorinin dördüncüsü Delphin Imperial ikinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Delphin Diva yerini korumayı başararak; bu dönemde de üçüncü sırada yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

18 Eylül – 1 Ekim döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda ilk sırada yer alan Delphin Imperial liderliği korudu. Geçtiğimiz dönemde beşinci sırada yer alan Delphin Palace ikinci sıraya yükselirken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Roma Beach oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise geçtiğimiz dönemde ilk 3 sırada yer alan otellerden 3’ü de ilk üç otel arasında yer alamadı.

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında geçtiğimiz dönemde sekizinci sırada yer alan Side Crown Palace birinciliğe yükselmeyi başardı. Geçtiğimiz dönem altıncı sırada yer Miracle Resort bu dönem sıralamasında ikinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz dönemde bu klasmanda beşinci sırada yer alan Roma Beach iki basamak yükselerek üçüncü sırada yer aldı.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha