İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri

İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri
09 Eylül 2017, 15:42
Alman turistlerin Türkiye’de 21 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 21 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

21 Ağustos – 10 Eylül 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Geçtiğimiz dönemde altıncı sırada yer alan Royal Dragon oteli ilk sıraya yükseldi. Bir önceki dönemin ikincisi Delphin Imperial listedeki yerini koruyarak bu dönemde de ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada ise Lara otellerinden Delphin Diva yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. Geçtiğimiz dönemin birincisi Royal Dragon yerini korumayı başardı. Geçtiğimiz dönemde bu kategorinin ikincisi Delphin Palace da sıralamadaki yerini korumayı başardı. Geçtiğimiz dönemin dördüncüsü Delphin Diva bir basamak yükselerek üçüncü sırada yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

21 Ağustos – 10 Eylül döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda geçtiğimiz dönem sıralamasında ikinci sırada yer alan Delphin Imperial ilk sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönemde birinci sırada yer alan SunConnect Sea ikinci sıraya gerilerken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Delphin Diva oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise geçtiğimiz dönemde ilk sırada yer alan Aska Just in Beach zirvedeki yerini korumayı başardı. Geçtiğimiz dönem ikinci sırada yer alan Side Royal Paradise da yerini korudu. Geçtiğimiz dönemde bu klasmanda ilk on arasına giremeyen Side La Grande üçüncü sırada yer aldı.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha