İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri

İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri
12 Ağustos 2017, 12:27
Alman turistlerin Türkiye’de 24 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 24 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

24 Temmuz – 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Listenin ilk sırasında geçtiğimiz dönemin beşincisi SunConnect Sea World yer aldı. Listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz dönemde ilk on otel arasına giremeyen Delphin Imperial yer aldı. Üçüncü sırada ise Antalya otellerinden Delphin Diva yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, geçtiğimiz dönemin üçüncüsü PrimaSol Hane Garden yer aldı. Alman aileler tarafından en çok tercih edilen ikinci otel Delphin Palace oldu. Üçüncü sırada ise Royal Dragon yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

24Temmuz – 6 Ağustos döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda geçtiğimiz dönem sıralamasında ilk sırada yer alan Delphin Imperial zirvedeki yerini korudu. Geçtiğimiz dönemde dördüncü sırada yer alan Oleander Hotel ikinciliğe yükselirken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise SeaConnect Sea World oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise ilk sırada geçtiğimiz dönem dördüncü sırada yer alan Doris Aytur yer alırken; bir önceki dönemin birincisi Aska Just in Beach ikinci sıraya geriledi. Üçüncü otel ise Riviera Hotel Spa oldu.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha