İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri

İşte Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri
02 Nisan 2017, 13:24
Alman turistlerin Türkiye’de 20 Şubat – 5 Mart tarihleri arasında en çok tercih ettiği oteller fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 20 Şubat – 5 Mart tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

20 Şubat – 5 Mart 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Listenin ilk iki sırasında değişim yaşanmadı. Listenin başında Antalya Kumköy’de yer alan Royal Dragon Hotel yer aldı. Bu oteli Antalya / Lara’daki Fame Residence izledi. Bu dönemde üçüncü sıraya geçtiğimiz dönemin dördüncüsü Delphin Imperial yerleşti.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, geçtiğimiz dönemin ikincisi Kumköy’de yer alan Royal Dragon Hotel yer alıken; onu Fame Residence Lara izledi. Alman ailelerin en çok tercih ettiği üçüncü otel oldu.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

20 Şubat – 5 Mart döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasının ilk üç sırasında herhangi bir değişiklik yaşanmadı. Alman çiftlerin en çok tercih ettiği otel Side’deki Adalya Ocean, ikinci Delphin Imperial, üçüncü sırada ise PrimaSol Hane Garden yer aldı.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise geçtiğimiz dönemin birincisi Miracle Resort ikinciliğe gerilerken; geçtiğimiz dönemin ikincisi PrimaSol Hane Garden liderliğe yükseldi. Bu kategoride geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Alanya otellerinden Aska Just in Beach üçüncülüğünü korumasını bildi.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha