İstanbul'un 300 milyon euroluk yeni otelinin genel müdürü oldu

İstanbul'un 300 milyon euroluk yeni otelinin genel müdürü oldu
06 Aralık 2021, 07:44
İstanbul Galataport'ta 2022'de kapılarını açacak 300 milyon euroluk Peninsula otelinin Genel Müdürü belli oldu.

İstanbul Boğazı'nın kıyısında yer alan The Peninsula İstanbul, İstanbul'un tarihi Karaköy semtinde, gezinti yolları, müzeler, sanat galerileri, restoranlar, butikler, yolcu gemisi limanı içeren yeni bir sahil canlandırma projesi olan Galataport'ta açılıyor.

2022 sonunda kapılarını açacak The Peninsula İstanbul'un Genel Müdürü belli oldu.

Uzun süredir Peninsula Grubu bünyesinde görev yapan Jonathan Crook 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle The Peninsula İstanbul’un Genel Müdürü olarak atandı.

2011 yılından bu yana The Peninsula New York'un Genel Müdürü olarak görev yapan Jonathan Crook, yirmi yılı aşkın süredir The Peninsula bünyesinde çalışıyor. The Peninsula New York'a atanmadan önce, Bay Crook, Asya ve Kuzey Amerika’da yer alan diğer The Peninsula lokasyonlarında kilit yönetici pozisyonlarında bulundu.

'İstanbul'daki bu projeye liderlik yapmaktan onur duyuyorum'

The Peninsula İstanbul’un Genel Müdürü Jonathan Crook; “Eski ve yeninin buluştuğu İstanbul'da bu inanılmaz projede ekibe liderlik edecek olmaktan büyük onur duyuyorum. Gelecek yıl misafirlerimizi ağırlamaya başladığımızda, The Peninsula’nın konukseverlik standardı ile birleşen eşsiz Türk kültürünün, The Peninsula İstanbul'un en çok öne çıkan özelliği haline geleceğinden eminim. Bu muhteşem otelin bir parçası olmayı ve ortaklarımızla birlikte The Peninsula'yı İstanbul'un önde gelen beş yıldızlı lüks otellerinden biri haline getirmek için çalışmayı dört gözle bekliyorum.” diyerek, yeni pozisyonuyla ilgili heyecanını dile getirdi.

The Peninsula, Jonathan Crook'un yeni görevine ek olarak, The Peninsula New York'un yeni Genel Müdürü’nün ise Rolf Buehlmann olacağını memnuniyetle paylaşıyor. En son Odalar Operasyonları ve Kalite Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Bay Buehlmann, 2022'nin başlarında bu görevi üstlenecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha