İstanbul Havalimanı oteli doluyor mu?

İstanbul Havalimanı oteli doluyor mu?
11 Haziran 2019, 10:35
Nisan ayında kapılarını açan İstanbul Havalimanı Oteli'nin doluluk oranları belli oldu.

Uluslararası otel zinciri YOTEL'in Nisan ayında İstanbul Havalimanı'nda açtığı otelin doluluk oranları açıklandı. Terminalin iki ayrı kısımda, toplamda 451 kabin (oda) ile hizmet veren YOTELAIR ve YOTEL İstanbul Havalimanı, kapasite açısından dünyadaki havalimanı otelleri sıralamasında ilk üçe giriyor. Yotel İstanbul Havalimanı Genel Müdürü Bora Göymen Yotel'in pasaport kontrolünden sonraki kısmı olan 174 odaya sahip hava tarafında saatlik satışların etkisiyle doluluk oranlarının yüzde 100'leri geçtiğini söyledi. Göymen, 277 odaya sahip kara tarafında daha çok gecelik sistem üzerine satış yaptıklarını burada da doluluk oranının yüzde 50- 60'larda olduğunu söyledi. Göymen, yaz döneminde yolcu ve uçak sayısındaki artışla doluluk oranlarının artmasını beklediklerini ifade etti.

Yotel İstanbul Havalimanı Genel Müdürü Bora Göymen yazın doluluk oranlarının daha da artmasını beklediklerini söyledi.

Duş alıp çıkmak 15 Euro

Yotel'in odaları günlük ve saatlik olarak satılıyor. 4 saatlik oda fiyatı 80 eurodan başlıyor. Odaların 102'sini küçük saatlik odalar oluşturuyor. İsteyen yolcular oteli sadece duş almak için kullanabiliyor. Otelin lounge kısmında duş almanın bedeli 15 Euro.

Yorumlar
Tamer Yurukoglu
12 Haziran 2019, Çarşamba 12:55
Uçağınız sabah çok erken saatte ise çok büyük kolaylık. Sabahın köründe kalk, taksi çağır, iki saat yol git, pasaport kuyruğuna gir, güvenlikten geç vs. vs. Akşamdan Pasaport kontrolünden geçtikten sonra YOTELAIR de kalıp sabah neredeyse pijama ile uçağa gidebilirsiniz. En son seyahatimde bu rahatlığı yaşadım. Tertemiz, sessiz bir oda da uyuyup, duşunuzu aldıktan sonra kahvenizi yudumlarken direk uçağa gitmek çok keyifliydi.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha