İstanbul'da açılacak 3 lüks otelin Genel Müdürü oldu

İstanbul'da açılacak 3 lüks otelin Genel Müdürü oldu
12 Temmuz 2023, 13:01
Marriott International, İstanbul'da yeni açacağı lüks otellerinde üst düzey atama yaptı.

Volkan Öztürkler, Marriott International ve Aktarlı Group'un işbirliğiyle İstanbul'da yepyeni bir soluk getirecek olan iki `The Luxury Collection` ve bir `Marriott` Otelinin Genel Müdürü Olarak Atandı.

Marriott International, İstanbul'un tarihi yarımadasına lüks ve unutulmaz konaklama deneyimini bir araya getirecek en prestijli markası The Luxury Collection' icin geri sayım basladı.

Volkan Öztürklerin liderliğinde açılması planlanan otelerden ilk olan, Sansaryan Han, a Luxury Collection Hotel, Istanbul yaz sonuna doğru misafirlerini kabul etmeye başlayacak. Istanbul’un tarihi yarımada bölgesinde yer alan ve misafirlerini ağırlamak için gün sayan 'Marriott International The Luxury Collection' markası altında faaliyet gösteren ve İstanbul'un tarihi, kültürel mirasını yansıtmayı kendilerine misyon edinirken yeni atanan Genel Müdürü Volkan Öztürkler ile yepyeni bir döneme adım atıyor.

Otelcilik sektöründe uzun yıllara dayanan bir kariyere sahip olan ve deneyimli bir yönetici olarak Volkan Öztürkler, genç yaşında Florida, Miami’de başladığı otelcilik kariyerinde, The Ritz Carlton, Boca Resorts & Club (Waldorf Astoria), InterContinental gibi markaların yönetici pozisyonlarında görev aldı.

Son olarak Genel Müdür olarak, JW Marriot Istanbul Marmara Sea’nin açılışın gerçekleştiren, Öztürkler Mart 2023 tarihi ile Marriott ‘’Multi Property General Manager’’ görevine getirildi.

Volkan Öztürkler Kimdir?

Turizm ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile genç yaşında başlamış olduğu kariyerine aynı zamanda otel işletmeciliği eğitimini aldığı Miami, Florida’da başladı. Miami, FIU’da otel işletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra Boca Resort & Club (Waldorf Astoria), Boca West Country Club, The Ritz Carlton Miami Beach’te kariyerini sürdüren Öztürkler, 2013 yılında Rixos Oteller (Accor) “Director of Luxury Operations” ve “General Manager” olarak Türkiye’ye dönüş yaptı.

Yorumlar
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha