Intourist’in en iyi satış yapan 500 acentesi Türk otelleriyle buluştu

Intourist’in en iyi satış yapan 500 acentesi Türk otelleriyle buluştu
02 Kasım 2021, 13:14
BDT pazarının önemli oyuncularından Intourist’in en iyi satış yapan 500 acentenin katılımıyla organize ettiği ITF başarılı ve verimli bir şekilde son buldu.

Özel temalı partilerle renklendirilen organizasyonun en önemli bölümü, Akdeniz ve Ege bölgelerinden 30'dan fazla otelin katılımıyla düzenlenen Work Shop oldu. 2021 yılının lider 80 acentesi başarı plaketini Intourist Outbound müdürü Ismail Bölükbaşı'nın elinden aldı. Son dönemde satış ofislerinin sayısını artıran Intourist, bu alanda da başarılı olan ekibe plaket verdi.

'Bizim için geri dönüşü çok iyi oldu'

Bölgenin kaliteli hizmet veren otelleri artık geleneksel bir hal alan bu etkinliğe büyük ilgi gösterdi. Katılımcı oteller organizasyonla ilgili görüşlerini aktardı. Ege bölgesinden Yazıcı grubun temsilcisi Artur Nerov: "Intourist her zaman bizim ana partnerlerimizden biri olmuştur. Biz birkaç defa bu etkinliklere katıldık ve geri dönüşü bizim için çok iyi oldu." ifadelerini kullandı.

'Çok güzel bir organizasyondu'

Bellis Deluxe Hotel satış direktörü Erdinç Metin'de pandemi sonrası bölgemizde turizmi canlandırmak ve acentelerin ilgisini yönlendirmek açısından bu gibi organizasyonların çok önemli olduğunu belirterek " Intourist ekibine teşekkür ederiz, çok güzel bir organizasyondu." diye konuştu.

Barut otellerinin satış müdürü Adem Suveren pandemiye rağmen başarılı bir sezon olduğunu belirterek " Bu sezonda Intourist ile güzel bir işbirliğimiz oldu, bunun daha da artacağını ümit ediyoruz." dedi.

Alva Donna otellerinin satış ve pazarlama müdürü Mahmut Karabela Intourist ile geçmişten gelen verimli bir işbirliklerinin olduğunu belirterek " Bu sene de aynı şekilde devam etti. Ama temennimiz bunun daha da artmasıdır." ifadelerini kullandı.

'2022'ye olumlu bakmamızı sağladı'

Limak Otelleri temsilcisi Mehmet Atasoy'un görüşleri ise şöyle: " Intourist her zamanki gibi profesyonel bir çalışmayla beklentimizi fazlasıyla karşılayan bir organizasyon yaparak bizlerin 2022 yılına daha olumlu bakmamızı sağladı."

ATG Hotels satış müdürü İlhan Yalçın'da " En büyük partnerlerimizden Intourist’in gerçekleştirdiği bu muhteşem organizasyon ile 2021 yaz sezonuna en iyi acentelerimizle veda etmek bizi memnun etti. 2022 yılında Intourist ile daha büyük planlar yapıyoruz." diye konuştu.

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha