İnoksan inovatif ürünleriyle İtalya’da boy gösterdi

İnoksan inovatif ürünleriyle İtalya’da boy gösterdi
02 Kasım 2017, 13:04
Endüstriyel mutfak sektörünün önde gelen markası İnoksan, Host Milano’ya bu yıl da inovatif ürünleriyle katılım gösterdi. 80 farklı ülkeden 400’ün üzerinde ziyaretçi İnoksan standını ziyaret etti.

Sektörün en önemli global fuarlarından biri olan Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarı Host Milano, bu yıl 20 – 24 Ekim tarihlerinde İtalya’nın Milan kentinde gerçekleşti. Ürün kalitesi ve tasarım bazında İtalya’daki rakipleriyle uluslararası arenada karşılaşan İnoksan, ödüllü Ar -Ge merkezinin inovatif ürünleriyle fuarda görücüye çıktı.

İnoksan ürünlerine yoğun ilgi

Modüler pişirme grupları, bulaşık yıkama makineler, buzdolapları, özel tasarım İnoksdesign açık büfe üniteleri ve İnosmart dokunmatik fırın serisi İnoksan’ın fuar vitrinini oluşturdu. Görkemli standında sektörün yoğun ilgisi ile karşılanan İnoksan, yurtdışı iş ortaklarıyla temaslarda bulundu.

İnoksan’ın yeni nesil İnosmart Touch Screen fırınları, monoblok pişirici ada ünitesi, yeni jenerasyon 900 seri modüler pişirici grubu ve yeni tasarımlar içeren açık büfeler fuarın en fazla ilgi gören ürünleri oldu. Fuar boyunca özellikle büyük toptancı firmalarla görüşmeler yapan İnoksan, adetli satışlara yoğunlaştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha