İnoksan’dan Sektöre Çifte Destek!

İnoksan’dan Sektöre Çifte Destek!
05 Ekim 2018, 10:52
Gastronomi sektörünü destekleyen yatırım ve kampanyalarını sürdüren İnoksan; yeni kampanyası ile özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere önemli maliyet avantajları sunuyor.

Sosyal ve ticari sorumluluk bilinci ile faaliyet gösteren İnoksan, özellikle ekonomik kriz ve durgunluk dönemlerinde iş ortaklarına ve müşterilerine desteğini artırıyor. Tüm otel, restoran ve kafe mutfaklarının vazgeçilmez demirbaşı olan Bulaşık Yıkama Makinelerinde geçerli olan İnoksan kampanyasında; hem %18 KDV hem de 8 taksit desteği ile işletmeler önemli bir avantaj yakalamış olacak.

1 – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada; %18 KDV İnoksan tarafından karşılanacak, ayrıca kredi kartı ile yapılan alımlarda vade farksız 8 taksit ve %0 komisyon imkanı da müşterilere sunulacak.

İnoksan BYM serisi bulaşık yıkama makineleri, sahip olduğu yüksek teknoloji ile profesyonel mutfaklarda üst düzey hijyeni garanti ediyor. Aynı zamanda deterjan tasarrufu da sağlayan İnoksan BYM ailesi, 2 yıl servis ve 10 yıl yedek parça garantisi ile İnoksan bayilerinde kampanyalı olarak satışa sunuluyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha