İnoksan Ar-Ge Merkezi’ni kurdu

İnoksan Ar-Ge Merkezi’ni kurdu
sayfayı yazdır, turizm ajansı
18 Mayıs 2017, 16:49
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi Belgesi'ni alan İnoksan, Türkiye'nin 453’üncü resmi Ar-Ge merkezi olma başarısını gösterdi.

İnoksan, Ar-Ge merkezi olmaya hak kazandı. Türkiye sanayisinde 36 başarılı yılı geride bırakan ve yenilikçi yaklaşımıyla Ar-Ge çalışmalarına devam eden İnoksan,Türkiye'nin 453’üncü Ar-Ge merkezi olma başarısını gösterdi.

Cironun yüzde 2’si Ar-Ge’ye

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşılayan ürünler ile dünya markası olma yolunda ilerlediklerini belirterek, “İnoksan olarak, sektöre ilkleri yaşatan, yenilikçi vizyona sahip bir marka olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye'nin 453’üncü Ar-Ge merkezi olma başarısını da gösterdik. İleri teknolojimiz ve üretim üstünlüğümüz ile sektörde fark yaratıyor olmak bize gurur veriyor.Şirketimiz her yıl cirosunun yüzde 2'sini Ar-Ge ayırıyor. 26 kişilik Ar-Ge merkezimiz 2017 yılı içerisinde, biri TÜBİTAK çalışması olan 10 yeni projeyi hayata geçirmeyi hedefliyor. Endüstriyel mutfak sektöründe akıllı teknolojiler geliştirerek kusursuz performanslı ürünler tasarlamayı sürdürürken, Ar-Ge yaklaşımımızla desteklediğimiz üretim üstünlüğümüzün yanı sıra tecrübemiz ve kalitemizle sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Yorumlar