İngiltere'deki aylık masrafından ucuz diye Antalya'da 5 yıldızlı otele taşındı

İngiltere'deki aylık masrafından ucuz diye Antalya'da 5 yıldızlı otele taşındı
20 Şubat 2024, 10:26
24 yaşındaki İngiliz, Türkiye'de beş yıldızlı otelde kalmanın İngiltere'deki bir aylık masrafından daha ucuz olduğunu söyleyerek Antalya'ya geldi.

24 yaşındaki Josh Kerr, Manchester'daki dairesinin kira ve faturaları için ödediği aylık 950 sterline kıyasla 944 sterline mal olan seyahatle Antalya'daki bir otele yerleşti. 944 sterlinin içinde uçak biletleri de dahil.

İngiltere'de ne işimiz var?

Josh bir TikTok videosuyla taşınacağını duyurdu ve 48 bin takipçisine 'Komik olmaya çalışmıyorum ama kiram, faturalarım ve vergiler için 950 Sterlin ödüyorum. Burada kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, içecekler her şey dahil. İngiltere'de ne işimiz var?" dedi.

Josh'un videosu viral oldu ve 24 saat içinde bir milyondan fazla izlendi.

İşine uzaktan çalışarak devam edecek

Josh, otele yerleştikten sonra Antalya'nın antik kalıntılarla dolu Side beldesini gezdi ve havuz kenarında sıcak havanın tadını çıkardı.

"Yurtdışında her şey dahil tatil yapmanın evde yaşamaktan daha ucuz olup olmayacağını merak ediyordum ve öyle olduğu ortaya çıktı. Burada herkes çok daha mutlu. Sanırım hepsi tatilde olduğu için."

'İş yerimin yurt dışında çalışmama izin veren avantajlarından birini kullanıyorum' diyen sosyal medya kullanıcısı, bu süreçte işine uzaktan devam edecek. (Dailymail)

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha