İngilizler istedi... Antalya'ya 'Golf' turlarını satışa sundu

İngilizler istedi... Antalya'ya 'Golf' turlarını satışa sundu
22 Kasım 2022, 13:44
İngiliz golfçülerden Türkiye'ye yönelik yoğun talebi dikkate alan Jet2holidays, Antalya'ya yönelik golf paket turları hazırladı.

Türkiye'ye yönelik yoğun talebi dikkate alan Jet2holidays, Antalya'ya yönelik 'Golf' paket turları hazırladı.

Antalya'ya yönelik 4 farklı golf turu seçeneği

5 yıldızlı otellerde 7 gecelik konaklamalı 4 farklı golf turu paketi satışa sunuldu. Golf meraklısı turistler transferlerine dahil olacak şekilde rezervasyonlarına 22 kg golf arabası ekleyebiliyor.

Jet2holidays, İngiltere'deki 10 havalimanından Antalya'ya yıl boyunca uçuşlar sunuyor. Bu havalimanları şöyle: Belfast, Birmingham, East Midlands, Edinburgh, Glasgow, Leeds Bradford, Stansted, Manchester ve Newcastle.

Heapy: Golfçülerden yoğun talep gelince Antalya'ya yönelik tur paketi hazırladık, yoğun ilgi göreceğinden eminiz

Jet2holidays İcra Kurulu Başkanı Steve Heapy " Antalya bölgesi, Akdeniz'in en çok rağbet gören golf destinasyonlarından biri ve golfçüler arasında hızla daha popüler hale geliyor. Ajans ortaklarımız, Antalya'da becerilerini test etmek isteyen golfçülerden güçlü talep bildirdi. Bu nedenle golfçülere Antalya'da oynama imkanı tanıyan rezervasyonu kolay golf paketlerinden oluşan farklı tur seçenekleri sunduk. 4 farklı golf turu seçeneğinin yanı sıra bir paket tatilin tüm avantajlarıyla birlikte, bu yeni paketlerin tüm yıl boyunca Türkiye'nin en güzel sahalarında güneş ışığı altında topa vurmak isteyen golfçüler arasında popüler olacağını biliyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha