İngiliz tur operatöründen Türkiye’yi sevindirecek anlaşma

İngiliz tur operatöründen Türkiye’yi sevindirecek anlaşma
10 Mart 2018, 13:03
İngiliz tur operatörü Thomas Cook, low cost firması easyJet ile yeni bir anlaşmaya imza atarak; 2019 yılında Liverpool çıkışlı uçuşlarla 8 destinasyona yönelik tatil paketi sunacağını açıkladı. easyJet’in Liverpool’dan uçacağı noktalar arasında Türkiye’den Dalaman da yer alıyor.

Avrupa’nın önde gelen tur operatörlerinden Thomas Cook, low cost firması easyJet ile yeni bir anlaşmaya vardığını açıkladı. Bu iş birliği anlaşması kapsamında Thomas Cook, 2019 yılında Liverpool çıkışlı uçuşlarla farklı destinasyonlara yönelik tatil paketleri sunacak.

Bu iş birliği anlaşması ile İngiliz tur operatörü, 10 yılı aşkın bir süreden sonra tekrardan Liverpool John Lennon Havalimanı çıkışlı tatil paketleri sunacak.

Bu uçuş noktalarının arasında Türkiye’den Dalaman’ın yanı sıra Lanzarote (İspanya), Costa del Sol (Malaga / İspanya), Costa Blanca (İspanya), Mayorka, Algarve (Portekiz), Napoli ve Larnaka da (Güney Kıbrıs) yer alıyor.

EasyJet’in bu noktaları yönelik uçuşları Mayıs – Ekim 2019 döneminde gerçekleştirilecek.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Aralık ayında easyJet, 2018 sezonu için de Londra Luton Havalimanı’ndan Dalaman’a uçacağını açıklamıştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha