Indian Bollywood Restoran Kapadokya’da açıldı

Indian Bollywood Restoran Kapadokya’da açıldı
27 Haziran 2019, 12:41
Kapadokya’nın en iddialı Hint restoranı, TravelShop Turkey ve CCR Hotel işbirliğiyle hizmete açıldı.

Kapadokya’da TravelShop Turkey işbirliğiyle CCR Hotel bünyesinde hizmete giren Indian Bollywood Restoran'ın resmi açılışı gerçekleşti. Açılış törenine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Hindistan Konsolosu Purnojyoti Mukherjee, THY Nevşehir İl Müdürü Kamil Engin Karaman, Nevşehir Turizm İl Müdürü Cengiz Ekici, Aksaray Turizm İl Müdürü Mustafa Doğan ve yurtiçi ve yurt dışından gelen çok sayıda turizm profesyoneli ve sivil toplum kuruluşu yöneticisi katıldı.

Vali Aktaş'tan yatırımcılara teşekkür

Açılış töreninde konuşan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, restoranın bölge turizmine değer kattığını ifade etti. Yatırımı hayata geçirmelerinden dolayı TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ile CCR Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya'ya teşekkür eden Vali Aktaş, restoranın yöneticileri ve çalışanlarına başarı dileklerini iletti.

Purnojyoti Mukherjee: Mutfağımızın Kapadokya’da tanıtılmasından gurur duyuyorum

Indian Bollywood Restoran'ın açılmasından mutluluk duyduğunu dile getiren Hint Konsolosu Purnojyoti Mukherjee ise ülkesinin mutfak kültürünü Kapadokya gibi eşsiz bir turizm merkezinde tanıtılıyor olmasından dolayı gurur duyduğunu söyledi.

1000 kişiye hizmet verebiliyor

Normal koşullarda 250 kişiye hizmet veren Indian Bollywood Restoran, ek alanların kullanımıyla bu sayıyı 1000 kişiye kadar çıkarabiliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha