İlk yaz haftasında Antalya, Dalaman ve Bodrum'a iyi haber!

İlk yaz haftasında Antalya, Dalaman ve Bodrum'a iyi haber!
26 Mayıs 2022, 10:36
Yaz ayının ilk haftası olan Haziran başında Rusya'nın farklı şehirlerden Antalya, Dalaman ve Bodrum'a uçuşlar artacak.

Rusya'nın popüler şehirlerinden Antalya, Dalaman ve Bodrum'a uçuşlar artacak.

Mayıs sonundan itibaren Petersburg Kazan ve Soçi'den Antalya, Dalaman ve Bodrum'a uçuş seçenekleri artacak.

TourDom.ru editörleri ilk yaz haftasında Rus şehirlerinden Antalya, Bodrum ve Dalaman'a yapılacak uçuşları masaya yatırdı.

THY Petersburg'dan Antalya, Dalaman ve Bodrum'a frekans artırıyor

Rusların popüler şehirlerinden St. Petersburg'dan uçuşların önemli bir kısmı THY tarafından gerçekleştiriliyor: Frekans artıran THY Antalya'ya günde 5-8 sefer yapıyor. ANEX Tour, Pegas Touristik ve Coral Travel THY uçuşlarıyla Petersburg'dan Antalya'ya tur paketleri sunuyor. Petersburg'dan gelen turistler, Antalya'nın yanı sıra başka rotaları da tercih edebilecekler. THY Petersburg'dan Bodrum ve Dalaman uçuşlarını da artırdı. Buna göre Bodrum'a haftada 4 , Dalaman'a haftada 5 sefer düzenlemeye başladı.

Red Wings 3 Haziran'da başlıyor

Rusya’nın önde gelen bölgesel havayolu şirketlerinden Red Wings, yaz sezonu boyunca Antalya - St. Petersburg arasında gerçekleştireceği tarifeli seferlere 3 Haziran 2022 tarihinde başlayacak. Şirket Pulkovo havalimanından gerçekleştireceği direk uçuşları haftada iki kez karşılıklı olarak yapacak.

Kazan'dan Antalya, Dalaman ve Bodrum uçuşları artıyor

Kazan şehrinden Türk tatil beldelerine uçuşlar Mayıs sonundan itibaren artacak. Mayıs sonunda THY'nin Kazan'dan Antalya'ya günlük uçuş sayısı üçe ulaşacak. Havayolu ayrıca Dalaman'a haftada 4, Bodrum'a üç uçuş gerçekleştirecek.

Mineralnye Vody'den Antalya ve Bodrum uçuşları

Bir diğer Rus şehri Mineralnye Vody'den Azimut Havayolları'nın Antalya'ya düzenlediği sefer sayısı Haziran'dan itibaren haftalık 10'a çıkacak. Red Wings aynı hatta haftada 3 kez uçuyor. Azimut ve AZUR havayolları ile haftada iki kez Bodrum'a turistler taşınacak.

Soçi'den uçuşlar artıyor

Soçi şehrinden de Türk tatil beldelerine uçuşlar artıyor. Rossiya havayolu Soçi'den her gün Antalya yönüne uçuyor. Pazartesi ve Cuma günleri ise Azimut Havayolları Soçi'den Antalya'ya uçuyor. 2 Haziran'dan itibaren Soçi'den Bodrum'a haftada 5 Dalaman'a haftada 4 kez uçuş gerçekleştirilecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha