İlk halk plajı açılıyor

İlk halk plajı açılıyor
19 Nisan 2019, 12:47
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Bakanlık tarafından işletilecek iki halk plajını Ramazan Bayramı'ndan önce hizmete açacaklarını söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy iki halk plajını Ramazan Bayramı'ndan önce hizmete açacaklarını söyledi. Bodrum'da gazetecilere açıklama yapan Ersoy, Turizm Bakanlığı tarafından işletilecek ilk halk plajını Bodrum'da ve Çeşme'de bayramdan önce hizmete alacaklarını söyledi. Ersoy, halk plajlarının kar amacı olmadığı için uygun fiyatlarla hizmet vereceğini dile getirdi.

Bayram tatili açıklaması

Turizmcilerin talep ettiği Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılma talebini uygun gördüklerini ve hayata geçirdiklerini belirten Ersoy, " Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı'ndan ricada bulunduk. O da talebimizi kabul etti. Ramazan Bayramı tatilini 9 güne erkenden çıkarmamızın sebebi hem tatile gideceklerin hem de turizm sektörünün 9 günlük tatilden en iyi şekilde yararlanmaları içindi. " dedi.

Yorumlar
Zafer Cengiz
23 Nisan 2019, Salı 09:19
Bakanlık "çivileri çıkan piyasada düzenlenemeyen hizmetleri çözmek için" devlet işletmeleri modeline mi geçiyor? #TAG*Medya
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha