İki yeni Rotana geliyor

İki yeni Rotana geliyor
10 Şubat 2018, 22:05
İstanbul Avrupa Yakası’nda Basın Ekspress yolu üzerinde inşa edilen WestSide Arjaan by Rotana ve WestSide Centro by Rotana açılış için gün sayıyor.

1993 yılında Abu Dhabi’de kurulan Rotana markası bugün Orta Doğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’nın lider otel zincirleri arasında yer alıyor. Çatısı altında, farklı segment ve seyahat ihtiyaçlarına göre dizayn edilen 5 ayrı marka bulunduran Rotana Grubu’nun dünya çapında 57 oteli bulunuyor. Markanın 2020 hedefi ise toplamda 100 otele ulaşmak.

Yatırımlarına devem edecek
Rotana’nın 2018’de Türkiye’ye yönelik hedefi ise şöyle; yılın ilk yarısında İstanbul Avrupa Yakası’nda Basın Ekspress yolu üzerinde açılacak WestSide Arjaan by Rotana ve WestSide Centro by Rotana otelleriyle de Türkiye’deki otel portföyünü 4’e çıkarmak. Her iki otel de 153 oda ve süitle hizmet verecek. Oteller Mar Yapı ve Rotana’nın ortak yatırımı ve Rotana işletmeciliğiyle faaliyete girecek. Başarılı otel grubu, Türkiye’deki büyüme stratejisine hem Rotana, hem de diğer alt markalarıyla devam edecek.

Rotana Hotels & Resorts gelecekteki yatırımları

Oteller Oda sayısı Lokasyon Yatırımcı
WestSide Arjaan by Rotana 153 İstanbul Mar Yapı ve Rotana
WestSide Centro by Rotana 153 İstanbul Mar Yapı ve Rotana

Rotana markası Türkiye’de ilk olarak 2015 yılında, İstanbul Anadolu Yakası’nda Burgu Arjaan by Rotana ve Tango Arjaan by Rotana otelleri ile faaliyete geçti. İkonik mimarisi, Adalar’a bakan deniz manzaralı modern odaları, Orta Doğu kültürünün sıcaklığıyla Türk misafirperverliğini harmanlayan gelişmiş hizmet anlayışı ve Maltepe metro istasyonun yanı başındaki ideal konumuyla her iki otel de kısa zamanda İstanbul’un önde gelen otelleri arasında yerini aldı. Burgu Arjaan by Rotana dünyanın seyahat oscarları olarak nitelendirilen, prestijli Dünya Seyahat Ödülleri’nde hem 2016 hem de 2017 yılında üst üste kendi kategorisinde Türkiye’nin en iyisi seçildi. Burgu Arjaan by Rotana ve Tango Arjaan by Rotana toplamda 289 oda ile misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha