İhracatın yıldızı Ceysu, ödülünü teslim aldı

İhracatın yıldızı Ceysu, ödülünü teslim aldı
06 Kasım 2021, 13:55
Merkezi Antalya’da bulunan ve yaptığı başarılı çalışmalarla adını Türkiye geneline ve yurt dışında duyurmayı başaran Ceysu, “İhracatın Yıldızları” ödülünü teslim aldı.

2020 yılında pandemi nedeniyle ödül töreni yapmayan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu, 2019 yılında Batı Akdeniz’den en fazla ihracat gerçekleştiren ve ‘İhracatın Yıldızları' ödülü almaya hak kazanan firmaların ödüllerini sahipleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu kapsamda BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu, Ceylan İşletme Inşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ceylan ile bir araya geldi. Başkan Çavuşoğlu, Hasan Ali Ceylan’a 3.’lük ödülünü teslim ederken, başarılarının devamını diledi.

Aldıkları ödül hakkında bir açıklama yapan Ceylan İşletme İnşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ceylan, “Antalya’nın sağlıklı suyu Ceysu’yu başta Türkiye olmak üzere farklı ülkelerle buluşturmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımıza hız vererek devam edeceğiz. Bu ödül için BAİB ve Başkanımız Çavuşoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha