İDO’nun yaz tarifesi başladı

İDO’nun yaz tarifesi başladı
13 Haziran 2017, 12:02
İDO, 12 Haziran - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında yaz tarifesine geçti. Yenikapı - Adalar seferleri de İDO’nun yaz tarifesi kapsamında başladı.

İDO, okulların kapanmasıyla birlikte yaz tarifesine geçti. Bütün hatlarının planlamasını tatil yoğunluğuna göre oluşturan İDO, Pendik - Yalova ferrycat hattını sabah 06:00’dan gece 23:00’e kadar saat başı olacak şekilde düzenlerken bilet fiyatlarıyla tatilcilerin yüzünü güldürmeye devam edecek. Pendik – Yalova arası yaya yolcular için 6 TL’den başlayan fiyatlarla geçilebilecekken araç içi yolcu fiyatı sabit sadece 1 TL olarak uygulanacak.

12 Haziran itibarıyla Adalar’a Yenikapı’dan da gitmek mümkün

Marmara Denizi’ndeki hatlarıyla misafirlerinin tatil beldelerine ulaşımını hızlandıran İDO, İstanbulluların ada keyfini doya doya yaşamalarına olanak sağlamak amacıyla Yaz Tarifesi kapsamında Yenikapı – Adalar seferlerini de başlattı. Beşiktaş – Kadıköy – Adalar seferleri bundan böyle Beşiktaş – Kadıköy – Yenikapı – Adalar güzergahında hizmet verecek.

Bayramlık tarifeler de yolda

İki bayramı bir kez daha bir arada kutlayacağımız yaz boyunca İDO, Ramazan ve Kurban Bayramları’na özel tarifelerini de devreye sokacak. Bayram gidiş – dönüşlerinde yaşanan yoğunluğu azaltmak üzere, 23 Haziran - 27 Haziran arasında Ramazan Bayramı tarifesi; 25 Ağustos - 4 Eylül arasında da Kurban Bayramı tarifesi uygulanacak.

İDO’nun Yaz Tarifesi kademeli geçiş ile okulların açılacağı 17 Eylül’e kadar sürecek.

Etiketler:İDO yaz tarifesi
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha