I-MICE üyeleri Bolu ve Abant’ın MICE potansiyelini inceledi

I-MICE üyeleri Bolu ve Abant’ın MICE potansiyelini inceledi
15 Mart 2019, 08:42
Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği ((I-MICE), Bolu-Abant’ın kongre ve turizm potansiyelini üyelerine tanıtmak için fam trip düzenledi.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği’nin (I-MICE) düzenlediği Abant “Fam Trip’i 12-13 Mart tarihlerinde gerçekleşti. Koru Hotel Bolu ev sahipliğinde düzenlenen Fam Trip’te I-MICE üyeleri bölgenin toplantı ve kongre potansiyelini yerinde inceledi.

Organizasyon kapsamında I-MICE üyeleri Taraklı, Göynük, Mudurnu ve Abant’ın turizm potansiyeli hakkında incelemelerde bulundu.

Organizasyona ilişkin konuşan I-MICE 2. Başkanı Hüseyin Kurt, bölgenin doğal ve tarihi ürünlerinin yanında İstanbul ve Ankara’ya yakınlığıyla da öne çıktığını söyledi.

I-MICE’ın üyelerine katma değer yaratmayı öncelik olarak benimsediğini anlatan Hüseyin Kurt, şöyle devam etti: “Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda incelediğimiz bölgedeki gezilecek, görülecek, yemek alınacak ve aktivite yapılacak yerleri keşfetmeyi önemsiyoruz.

12 Mart günü programımıza Taraklı, Göynük ve Mudurnu gezilerimizle başladık. Program kapsamında öğle yemeğini Sünnet gölünde bulunan “Doğal Yaşam Hotel’inde aldık. Konumu itibariyle özel bir alanda olmasına rağmen servis, hizmet, personel yaklaşımı ve yiyecek kalitesi oldukça zayıftı.

Diğer yandan sektörümüzün yakından tanıdığı Koru Hotel’in renovasyonla geri dönmüş olması bizler için mutluluk verici oldu.

İncelediğimiz bir diğer tesis Abant Palace Hotel’in yönetim kadrosu ve özellikle sektörümüzü iyi tanıyan Satış Müdür Yardımcısı Atilla Sedat Düzgün’ün tesisi tercih eden meslektaşlarımıza önemli katkıları olacağını düşünüyorum.”

Fam Trip’e katılan I-MICE Üyeleri

Ahmet Kemal Alakurt – Dream on Event

Burcu Kısakürek – Unison Travel

Cemal Alyamaç – CML Turizm

Deniz Suerkan – Brand Travel

Emre Özbasan – Lalit Turizm

Esra Çelikkol – Zenit Tour

Fatih Özkan – Berkbey Turizm

Ferhat Özdemir – DBT MICE

Galip Ölmez – YACO MICE

Hamza Ören – Hafel Turizm

İbrahim Daşgın – Tamaya Turizm

Ilker Aktay – LVX Event

Koray Elagöz – Elagöz Turizm

Mehmet Dilbaz – Hafel Turizm

Mustafa Tekin – Tekinler Turizm

Mine Karaçaylı – Dream on Event

Niyazi Şahin – Sümer Turizm

Nurçin Yürekli – CRN

Osman Bekiş – OSB Turizm

Oytun Tan -EventCorp-Turkey

Pınar Turan

Taner Seçkin – Toys Event

Türkay Yıldız – Inn Travel

Yorumlar
Nikaragua Kaplanı
15 Mart 2019, Cuma 11:02
Müthiş bir keşif gezisi olmuş. Abant'ın uzun yıllar sonra keşfedilmesi, bakir bölgenin turizme açılması için büyük bir hamle. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. İstanbul ve Ankara'ya yakın olmasının büyük bir avantaj olduğu gerçeği de keşfedilmiş, tebrikler... (=
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha