Hotel Gold Majesty yurt dışında 2 otel açacak

Hotel Gold Majesty yurt dışında 2 otel açacak
sayfayı yazdır, turizm ajansı
15 Haziran 2017, 17:08
Hotel Gold Majesty Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Baki Güler, markalarının gelecekteki yatırımlarına ilişkin Turizm Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Hotel Gold Majesty, ilk etapta yurt dışında 2 otel açmayı planlıyor.

Her zaman büyümeye ve Hotel Gold Majesty markasının uluslararası arenada yer almasına yönelik stratejiler geliştirdiklerini belirten Baki Güler; kısa bir süre sonra yurt dışında 2 otel açacaklarının haberini verdi.

Son zamanlarda Türkiye ve dünyada yaşanan olumsuzluklara rağmen; rekabet koşullarının ve tüketici beklentilerinin artmasına paralel olarak büyümeyi hedeflediklerini belirten Baki Güler; günümüzde Hotel Gold Majesty markasının 5 otel ile hizmet verdiğini belirtti.

Baki Güler, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Toplamda 285 odamız ve 750 yatak kapasitemizle hizmet veriyoruz. Hotel Gold Majesty isminde de değinmek istiyorum. İsmimiz, değerli bir maden olan ‘Gold’ yani altın; ‘Majesty’ ise görkemi, heybeti ve unvanı anlam olarak içinde barındıran bir kelimedir. İşimizle, verdiğimiz hizmetlerle değerliyiz ve logomuzda kullandığımız ‘kartalı’ da yine görkemi, heybeti ve aynı zamanda zirveyi temsil eden bir kuş olduğu için kullandık. Hatta sloganımız ‘View from the peak’ yani ‘Zirveden Bakış’ diyerek yılmadan, yorulmadan hem markamızı hem ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz.”

Yorumlar