Hint düğünlerinin yeni adresi Mısır!

Hint düğünlerinin yeni adresi Mısır!
28 Eylül 2022, 16:04
Mısır’ın dünyaca ünlü tatil beldesi Sharm El Sheikh’te bulunan Rixos Premium Seagate ve Rixos Sharm El Sheikh Hint düğün sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırladı.

Bu yıl 8. düzenlenen Hindistan’ın en önemli organizasyonlarından EMF ACE Global Convention Awards 2022, 9-12 Eylül tarihleri arasında Sharm El Sheikh’te bulunan Rixos otellerinde düzenlendi.

250 düğün organizatörü katıldı

250 organizatör ve sektör temsilcisi 4 gün boyunca hem otellerde düzenlenen etkinlikler hem de destinasyonu tanımak için yaptıkları gezilerle unutulmaz anlar yasadılar.

Erkan Yıldırım: Hint düğünlerinin yeni adresi Mısır ve Rixos olacak

Rixos Hotels Mısır CEO’su Erkan Yıldırım, “Mısır turizminde Hindistan’dan ilk kez bu tarzda bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Her zaman ilklerin oncusu olan Rixos Hotels, Sharm El Sheikh’te düzenlenen bu organizasyon ile bir kez daha markaya olan güveni göstermiş oldu. Hint düğünlerinin yeni adresinin Mısır ve Rixos olması konusunda çalışmalarımızı tüm gayretimizle sürdürmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Bünyat Özpak: Mısır 12 açık sezonuyla bize büyük fırsat sağlıyor

Türkiye’deki Hint düğünlerinin en önemli organizatörü Inventum Global’in de yer aldığı organizasyonda konuşan Bünyat Özpak ‘’Mısır, 12 ay açık sezonu ile bize büyük bir fırsat sağlıyor, Önümüzdeki yıllarda, Rixos‘ta yapacağımız düğünlerin artacağını düşünüyorum” dedi.

Mısır'da ilk kez gerçekleşen bu etkinlik ile, Hindistan düğün endüstrisinden 250 seçkin konuk bir araya gelerek deneyimlerini ve projelerini paylaştılar. Udaipur Prensi ve İcra Direktörü Shri Lakshyaraj Singh Mewar, Hintli ünlü rapçi Badshah, Bollywood yıldızı Chitrangda Singh'in de konuk olarak katıldığı ödül töreninde ise alanlarında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen gala gecesinde verildi.

'Ocak ayında Mısır'daki ilk Hint düğününü Rixos'ta yapacağız'

EMF Ace başkanı Jaydeep Jr “Sharm El Sheikh bu tür organizasyonlar için gördüğüm en iyi yerlerden biri. Rixos Otellerinin altyapısı çok iyi ve büyük organizasyonlar için bize çok rahatlık oluşturdu. Önümüzdeki Ocak ayında da Mısır’daki ilk Hint düğününü yine Rixos Premium Seagate’de yapacağız. Mısır, elverişli hava şartları ve mistik yapısıyla bizim için yeni ve büyük bir Pazar “ şeklinde konuştu.

Bu organizasyon sırasında, yıllardır Türkiye ‘de Hint düğün ve MICE konusunda lider konumunda olan Inventum Global ve Rixos Mısır Otelleri arasında 5 yıllık tek yetkililik anlaşmasının imzalanması, pazar dinamiklerine ayrı bir önem kattı. Bu iş birliği ile Hindistan’dan ülkeye gelen iş potansiyelinin çok hızlı artması bekleniyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha