Hilton Dalaman Sarıgerme, mükemmellik ödülünü aldı

Hilton Dalaman Sarıgerme, mükemmellik ödülünü aldı
29 Mart 2019, 12:55
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&Spa Hilton EMEA bölgesinde Award of Excellence / Mükemmellik Ödülü alan tek Türk oteli oldu.

Best of the Brand Awards / En iyi Marka Ödülleri kategorisinde verilen Award of Excellence / Mükemmellik Ödülünün kriterleri %34 Kalite Güvencesi, %33 Genel Deneyimi ve %33 Genel Hizmet olarak misafirler tarafından değerlendirildi. EMEA bölgesi ödülleri Avrupa, Ortadoğu ve Afrika kıtasında bulunan 63 ülkede toplam 508 otel içinden seçildi.

'10 yıllık çalışmalarımızın sonucu'

Award of Excellence / Mükemmellik Ödülünü alan tek Türk oteli ve tek Resort oteli olan Hilton Dalaman Genel Müdürü Tunç Batum ödül ile ilgili görüşlerini bildirdi; “Bu ödül Hilton’un en değerli ödüllerinden biri. EMEA bölgesinde verilen bir ödül yani Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin tümünü kapsayan bir ödül. Bu yıl Award of Excellence ödülünü alan tek Türk Resort oteli olarak bu tatlı yarış içerisinde bulunmak çok gurur vericiydi. Bu gerçekten 10 yıldır süregelen çalışmalarımızın bir sonucu. Türkiye turizmi için de çok önemli ve değerli bir ödül, ayrıca Hilton’un 100. yılı olması sebebiyle de ayrı bir önem taşıyor. Bu ödülün diğer bir önemi de franchise ve management ayrımı olmadan bütün otelleri kapsıyor olması. Yani yüzlerce otel arasından ciddi anlamda misafirlerin verdikleri geri bildirimlerle ve objektif olarak belirlenen bir ödül olması. Dolayısıyla, Türkiye’de otelciliğin ne kadar kuvvetli olduğunu gösteren mükemmel bir sonuç. Bütün ekibimizi bu değerli ödülü kazanmamıza katkı sağladıkları için tebrik ediyorum.” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha