Hilton 2018’de 9 yeni otel açacak

Hilton 2018’de 9 yeni otel açacak
10 Şubat 2018, 22:46
Türkiye'deki büyümesine hız kesmeden devam eden Hilton Worldwide, 2018 yılında 9 yeni otel açacak.

Hilton Worldwide, dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen konaklama firmaları arasında yer alıyor. Bugün 103 ülke ve bölgede, 5,100’ün üzerinde tesis ve 838 binin üzerinde odayla faaliyet gösteren Hilton; 100 yıla yaklaşan geçmişimizde konaklama sektörünü şekillendiren adımlar atarak dünya standartlarında 14 markayı hayata geçirdi. Bunlar arasında dünyanın en tanınmış otel markası olan ve zincirin amiral gemisi konumundaki Hilton Hotels and Resorts da bulunuyor. Ödüllü sadakat programı Hilton Honors ise 69 milyondan fazla üyeye sahip.

Türkiye’de 57 otelle hizmet veriyor Hilton’un Türkiye portföyünde 57 otel bulunuyor. Bu otellerin 11’i Hilton Hotels and Resorts, 1’i Conrad, 18’i Hilton Garden Inn, 14’ü Double Tree by Hilton ve 13’ü Hampton by Hilton markası ile faaliyet gösteriyor.

9 yeni otel geliyor Hilton’un 2018’de açmayı planladığı oteller ise şöyle; Hilton Istanbul Bakırköy, Hilton Antakya Museum, Double Tree by Hilton Eskişehir, Double Tree by Hilton Antalya Kemer, Double Tree by Hilton Kocaeli, Double Tree by Hilton Adana, Hilton Garden Inn Adıyaman, Hilton Garden Inn Isparta ve Hilton Garden Inn Yalova.

Hilton’un dünya genelindeki markalarıHilton portföyünde şu an 14 marka yer alıyor. Bu geniş yelpazenin içerisinde Waldorf Astoria Hotels & Resorts ve Conrad Hotels & Resorts gibi üst düzey lüks markaların yanı sıra Curio Collection by Hilton ve DoubleTree by Hilton gibi tam kapsamlı hizmet sunan markalar ile Embassy Suites ve Homewood gibi suit sunan markalar da yer alıyor. Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton gibi markalar ise odaklı hizmet segmentinde faaliyet gösteriyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha