Hicaz Havacılık’tan görkemli iftar yemeği

Hicaz Havacılık’tan görkemli iftar yemeği
sayfayı yazdır, turizm ajansı
16 Haziran 2017, 23:18
Hicaz Havacılık Hizmetleri ve Freebird Havayolları’nın düzenlediği iftar yemeği, 16 Haziran akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Hicaz Havacılık Hizmetleri ve Freebird Hava Yolları tarafından düzenlenen iftar yemeğine, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Dursun Aygün, Hicaz Havacılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nebil Çelebi, Freebird Hava Yolları Genel Müdürü Selim Tükenmez, Hicaz Havacılık çalışanları ve acentelerinin yanı sıra turizm sektöründen birçok isim katıldı.

İftar yemeğinin ardından ilk olarak Hicaz Havacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nebil Çelebi bir konuşma yaptı.

Nebil Çelebi, geçen sene başlattıkları Umre uçuşlarını Hac uçuşlarıyla taçlandırdıklarını 2016 yılı Hac sezonu sonunda 15 bin vatandaşımızı kutsal topraklara taşımanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Bu sene Umre uçuşları için Ramazan uçuşları dahil 38 bin 300 seviyesine ulaştıklarını söyleyen Çelebi, 2017 Hac sezonu için 25 bin koltuklu planlamalarının 22 bin 700 kişilik kısmının satıldığını belirtti.

Nebil Çelebi, konuşmasına şöyle devam etti: 2017 sezonunda Hac ve Umre dahil toplam 57 bin kişilik operasyonu tamamlayacağız. Freebird Hava Yolları ve Hicaz Havacılık, sadece Hac ve Umre değil Avrupa ve Balkanlar coğrafyası için de birçok kişinin ilk tercihi olmuştur.

Çelebi, bu başarıda desteği olan Diyanet İşleri Başkanlığı’na, Freebird Hava Yolları ve Hicaz Havacılık çalışanlarına, tüm meslektaşlarına teşekkürlerini sunarak konuşmasını tamamladı.

Nebil Çelebi’den sonra söz alan Freebird Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Selim Tükenmez; 2016 yılının Nisan ayında başladıkları operasyonlarında ilk önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğuna ve bunun için önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Hac ve Umre operasyonlarının kendileri için ayrı bir yere sahip olduğuna değinen Tükenmez, bu operasyonda görev alan tüm personel ve çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

Hicaz Havacılık Hizmetleri'nin düzenlediği iftar yemeğine Detur CEO'su Firuz Bağlıkaya da katılım gösterdi

Yorumlar