'Her şey dahil' en iyi 5 otelden 4'ü Türkiye'de!

'Her şey dahil' en iyi 5 otelden 4'ü Türkiye'de!
01 Haziran 2021, 10:09
Milyonlarca kişinin katıldığı Avrupa'daki 'En iyi 25 her şey dahil otel' anketine Türkiye'deki oteller damgasını vurdu.

Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı ve profesyonel turist rehberi Recep Yavuz, geçtiğimiz günlerde online turizm portalı Travel Book'un, Avrupa'daki 'En iyi 25 her şey dahil oteli' belirlemek için okuyucularıyla yaptığı anket sonuçlarını paylaştı.

İlk 5'te Türkiye'den 4 otel

Anket sonuçlarının açıklamasındaki 'milyonlarca okuyucunun belirlediği' bilgisine vurgu yapan Yavuz, okuyucuların seçtiği ilk 5 otelin 4'ünün Türkiye'den olduğunu kaydetti. Ankette ilk 10'da ise Türkiye'den 6 otel bulunduğunu belirten Yavuz, "Bu sevsek de sevmesek de bir gerçeği tekrar teyit eden bir sonuç. Türkiye, 'her şey dahil' sistemde Avrupa'nın en güçlü ülkesi, Antalya da bu konuda dünyanın en önemli destinasyonu. Bu gerçekle ne yapacağımıza biz karar verelim. Sistemi tekrar gözden geçirir revize mi ederiz, kusurlu yanlarını eleyerek yeniden mi yazarız, başka imkanlarla harmanlayıp dünya turizmine yeni bir ürün mü sunarız, bizim gelecekteki konumuz olmalıdır" dedi.

Türkiye'den listeye giren oteller

En iyi 25 her şey dahil otel içinde ilk 10'da Türkiye'den yer alan 6 otelin 5'i Antalya'dan. 2'nci sırada Seven Seas Hotel Blue Side-Antalya, 3'üncü sırada Sherwood Dreams Resort Boğazkent-Antalya, 4'üncü sırada Xanadu Island Turgutreis-Muğla, 5'inci Sirene Belek Hotel Kadriye-Antalya, 8'inci sırada Liberty Hotels Lara-Antalya, 9'uncu sırada Güral Premier Belek-Antalya yer alıyor.

Yorumlar
Hüseyin Şahin
03 Haziran 2021, Perşembe 02:09
Max Royal hotel'ler niye girmemiş hayret Gloria Voyage gibi
sefahattincelik@gmail.com
03 Haziran 2021, Perşembe 09:31
Günaydın maalesef standart yok 4 yıldız 20 dolarada var 80 dolarada olamaz böyle standard olmalıdır ben bu yüzden turizim işine girmedim 90 larda turizmibogrenmek için 3 er defa Londra Paris'e gittim Hollandalı turistlerle 5 er günlük paketlerle sade kahvaltı var oralarda müze akşam.yemegi tiyatro sinema cebindeki parayı severek harciyorsun bizde otelden herşey dahil olunca çıkmıyor turistler boşa hizmet hamballik ediyoruz sevgi ve saygılarımla
Ümit
02 Haziran 2021, Çarşamba 07:04
Orta gelirli bir Türk ailesinin kapısından bile geçemeyecek kadar pahalı oteller.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha