Hayal edebileceğiniz en kötü balayı

Hayal edebileceğiniz en kötü balayı
21 Şubat 2021, 22:58
Balayı için Güney Kore'de yeni açılan bir otele giden çift yaşadıkları ilginç olayı blog yazısıyla paylaştı. Paylaşılan yazıda, "5 yıldızlı otelin süit odasında kaldık fakat balayım hayatımın en kötü hatırası haline geldi" sözleri yer aldı.

Balayı tatili, yeni evli çiftlerin bir ömür boyu hatıralarında yer edecek en özel anları içerir. Günümüzde bir çok otel bu anları daha da unutulmaz kılmak için birbirinden farklı konseptleri, güzel sunumları ve cazip fiyatları ile müşterilerin ilgi odağı olur. Bir çok kişi için güzel anılarla dönülen balayı tatili Güney Koreli çift için pek de öyle olmamış…

Özür otelin namını kurtaramadı

Güney Kore'nin popüler tatil beldelerinden Jeju Adası'nda yeni açılan 5 yıldızlı bir otel, müşterilerinden birinin blog yazısıyla özür dilemek zorunda kaldı. Ancak özür, otelin namının bütün dünyaya yayılmasına engel olamadı.

5 yıldızlı yanlış

15 Şubat'ta yayımlanan yazıda, Koreli blogger eşiyle birlikte oteldeki havuzu ve saunayı kullandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Balayı için Jeju Adası'na gittik ve yeni açılmış 5 yıldızlı otelin süit odasında kaldık fakat balayım hayatımın en kötü hatırası haline geldi. Bu sözler takipçiler arasında adeta infial yarattı.

Şimdi terapi zamanı…

Son gün yürüyüşe çıktım ve saunaya doğru baktığımda içerisinin dışarıdan görülebildiğini fark ettim. Dışarıdan bakınca duşları ve banyoları görebiliyorduk. Otelin girişi, yürüyüş yolu, otopark ve odaların balkonlarından dahi içerisi görülebiliyordu. Eşim ve ben bunu öğrenince şoke olduk. Banyo ve duşu pek çok insanın önünde kullanma fikri bizi çok ürküttü ve şimdi terapi görüyoruz."

Polis olaya el koydu

Durumu öğrenen müşteriler polise şikayette bulundu. Kamera görüntülerini alan polis, herhangi birinin fotoğrafının ya da videosunun gizlice çekilip çekilmediğini inceliyor. Olayın büyümesi üzerine 18 Şubat'ta açıklama yayımlayan otel, camların kaplamasında ve jaluzilerde sorun olduğunu kabul etti. Saunanın faaliyetlerinin durdurularak eksikliklerin tamamlandığı aynı açıklamada vurgulandı.

Yorumlar
Cansu
23 Şubat 2021, Salı 12:42
Aynen
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha