Havalimanını sevdi, yeni otel fırsatlarını kovalıyor

Havalimanını sevdi, yeni otel fırsatlarını kovalıyor
09 Eylül 2019, 07:57
İstanbul Havalimanı'nda hizmet veren dünyanın en büyük terminal oteli YOTEL Genel Müdürü Bora Göymen basın toplantısı düzenledi.

YOTEL Genel Müdürü Bora Göymen, düzenlediği basın toplantısında, otelin hizmet verdiği ilk günden bu yana doluluk oranlarını sürekli arttırdığını söyledi.

Müşterilerinin büyük bölümünün yabancı misafirlerden oluştuğunu dile getiren Göymen, şöyle devam etti:

"Misafirlerimizin yüzde 25’ini Amerikan ve İngilizler oluşturuyor. Bu milletleri Almanlar, Ruslar, Ukraynalılar, Fransızlar ve İtalyanlar takip ediyor. Kara tarafında Türk müşterimiz yüzde 10’luk bir pay alıyor. Merkezimiz, İstanbul’daki performansımızdan çok memnun. Dünyada en başarılı birinci otel konumundayız denebilir. İstanbul’un merkezinde çıkabilecek fırsatlar konusunda gözümüz açık. Şehir merkezine bir otel açmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra Bodrum ve Çeşme gibi tatil beldelerine girme hedefimiz var. Merkez ofis bu konuda çok istekli. Şu anda havalimanının yakınında herhangi bir otel bulunmuyor, bu nedenle de ciddi avantajlarımız var. Elbette zamanla havalimanı çevresi daha da gelişecektir, yeni oteller yapılabilir. Biz de oradaki fırsatlara bakabiliriz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha