Hasan Erdem gelmedi, acentaların soruları boş koltuğa yöneltildi!

Hasan Erdem gelmedi, acentaların soruları boş koltuğa yöneltildi!
11 Kasım 2019, 15:23
TÜRSAB yönetimi 1 Aralık'ta yapılacak seçimler öncesi tüm başkan adaylarını TÜRSAB TV'de canlı yayına davet etmişti. Daveti kabul eden ve bugün (11 Kasım Pazartesi) TÜRSAB TV'ye çıkacak olan başkan adaylarından Hasan Erdem programa katılmadı. Programın moderatörü Cemal Kızıltan acentaların sorularını boş koltuğa sordu.

TÜRSAB'ın 24. Genel Kurul tarihi yaklaşırken TÜRSAB önemli bir adım atmıştı. TÜRSAB'tan yapılan duyuruda Birliğin demokratik anlayış ve mesleğe karşı her platformda göstermiş olduğu eşitlikçi yaklaşımın bir gereği olarak; 24. Genel Kurul’da seçime katılacak tüm başkan adaylarının TÜRSAB TV'de yayınlanacak yeni programa davet edildiği belirtilmişti.

Tansu Demir katılmıştı, Hasan Erdem gelmedi

TÜRSAB'ın davetine olumlu yanıt veren Başkan adaylarından Lite Turizm'in sahibi Tansu Demir 7 Kasım Perşembe günü saat 14.00'te TÜRSAB TV ekranlarında yayınlanan “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılarak projelerini anlattı ve acentaların sorularını cevapladı.

Hasan Erdem bugün katılacaktı ama gelmedi!

TÜRSAB'ın davetine Başkan adaylarından Selam Turizm'in sahibi Hasan Erdem'de olumlu yanıt vermişti. Erdem, bugün (11 Kasım Pazartesi) saat 15.00'te TÜRSAB TV'deki “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacaktı. Ancak Erdem, programa katılmadı. Erdem herhangi bir mazeret de bildirmedi.

Sorular boş koltuğa soruldu

Hasan Erdem'in programa katılmaması üzerine moderatör Cemal Kızıltan acentalardan gelen soruları boş koltuğa sordu.

Firuz Bağlıkaya 19 Kasım Salı TÜRSAB TV'de olacak

Başkan adaylarından Detur'un sahibi ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya'da 19 Kasım Salı saat 15.00'te TÜRSAB TV'deki “Biz Bize: Adaylar Anlatıyor” programına katılacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha