Hasan Erdem BTSO Meclisi üyeliğine seçildi

Hasan Erdem BTSO Meclisi üyeliğine seçildi
06 Nisan 2018, 12:06
TÜRSAB Başkan Yardımcısı Hasan Erdem, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın komite seçimlerinde turizm ve seyahat acentelerini temsil eden 42. Meslek Komitesi’nden BTSO Meclis Üyeliği’ne seçildi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) geçtiğimiz ay gerçekleşen olağan genel kurulunda ittifak yaparak kazanan ve yeni yönetimde başkan yardımcısı olan Hasan Erdem, BTSO’da gerçekleşen komite seçimlerinde de meslektaşlarının teveccühüyle Oda’nın yeni dönem Meclis Üyeliği’ne seçildi.

BTSO’da önceki gün gerçekleşen seçimlerde turizm ve seyahat acentalarını temsil eden 42. Komite’yi temsilen yarışa giren Selam Tur adına Hasan Erdem, Burkon Turizm adına Hasan Eker, Ottomantur adına Tolga Cura, Mesatur adına Emin Sager ve Erice Turizm adına Gülşen Erice’nin yer aldığı Beyaz liste 86 - 35 oyla Mavi listeye karşı seçimi kazandı.

BTSO’nun yeni döneminde turizm ve seyahat acentalarını temsilen Hasan Erdem ve Hasan Eker meclis üyesi olarak seçildiler.

Gerçekleşen seçimlerle ilgili konuşan TÜRSAB Başkan Yardımcısı ve BTSO Meclis Üyesi Hasan Erdem, “Demokratik yolla seçimlere katılarak tercihlerini kullanan ve sektörümüze sahip çıkan tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. BTSO 42. Meslek Komitesi olarak yeni dönemde turizm ve seyahat acenteliği sektörümüzün yaşadığı sorunlara çözümler bulmak ve Bursa turizmini her anlamda kalkındırmak adına çalışmalar yapacağız” dedi.

Etiketler:Hasan Erdem BTSO
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha