Guestinhouse, Radisson Blu Residence Istanbul Batışehir’in çözüm ortağı oldu

Guestinhouse, Radisson Blu Residence Istanbul Batışehir’in çözüm ortağı oldu
sayfayı yazdır, turizm ajansı
19 Temmuz 2017, 18:03
Guestinhouse, Radisson Blu Residence Batışehir açılış projesi için ithal ve yerli yaklaşık 1000 kalem ürünü başarılı bir şekilde tedarik ederek projeye artı değer kattı.

Uluslararası zincir otel açılış ve yenileme projelerinde uzmanlaşmış olan Guestinhouse Hotel Supply International, Radisson Residence Batışehir projesi için OS&E ekipman listesini tedarik ederek projede çok kapsamlı bir şekilde yer aldı. Bu proje için Türkiye dahil 12 değişik ülkeden, kendi markası dahil 52’si yerli, 19’u yabancı olmak üzere toplam 61 markanın 1000 kaleme yakın ürününü tek seferde tedarik eden firma, her projede olduğu gibi bu projede de zorlu bir zaman dilimi olan açılış sürecinde hem yatırımcı firmanın hem de otel yönetiminin zamandan tasarruf etmesini ve maddi tasarruf elde etmesini sağladı.

Guestinhouse; kendi bünyesinde bulundurduğu tecrübeli proje yönetimi, satın alma, lojistik ve gümrükleme ekibi ile projeye ciddi anlamda artı değer kattı.

Guestinhouse’un Radisson Blu Residence Istanbul Batışehir için tedarik ettiği bine yakın kalem ürünün içerisinde şüphesiz ki otelcilik sektörünün önde gelen markalarından olan ve bölge distribütörlüğünü üstlendikleri Bentley, Wanzl, Crown International, Starmix, Craster, Foundations, Paderno, Sambonet, Rosenthal, Sola, Heute, Sico gibi iş ortaklarına ait dünya çapında kabul görmüş üstün kaliteli ürünlerinin payı oldukça büyük oldu. Projede misafir odası ekipmanlarından banyo ekipmanlarına, toplantı odası ekipmanlarından oda tekstil ürünlerine, kat hizmetleri ve genel alan ekipmanlarından mutfak ve masa üstü servis ekipmanlarına kadar çok çeşitli ürünleriyle yer alan Guestinhouse, müşterisiyle birlikte oldukça başarılı bir çalışmaya daha imza attı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha