Güçlü TÜRSAB için Değişim Hareketi Gaziantep’te

Güçlü TÜRSAB için Değişim Hareketi Gaziantep’te
27 Ekim 2017, 14:15
Gaziantepli acentalarla buluşan TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, göreve geldikleri takdirde TÜRSAB’a verilen Hac ve Umre vizelerini satmayacaklarını, hediyelik eşya ticareti ile uğraşmayacaklarını, yemek ve servis gibi akçeli işlere karışmayacaklarını belirtti.

TÜRSAB’ta muhalefetin iki önemli ismi Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem, seçime birlikte gireceklerini açıkladıktan sonra Gaziantep Divan Otel’de gerçekleşen ve 90 acenta temsilcisinin katıldığı akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Amacımız hizmet…

Katılımın yüksek olduğu yemekte meslektaşlarına seslenen Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem; koltuk sevdası uğruna yola çıkmadıklarını, amaçlarının sektöre hizmet etmek ve mesleği daha ileriye taşımak olduğunu söylediler.

Bu anlamda ellerinden geleni yapacaklarını belirten Bağlıkaya ve Erdem, var güçleriyle çalışarak “Değişim”i birlikte gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler.

“Güçlü TÜRSAB” için, “Değişim”e tam destek

“Güçlü TÜRSAB” için, “Değişim Hareketi”ne canı gönülden destek veren Antepli meslektaşlarına projelerinden bahseden Firuz Bağlıkaya, şehrin büyük turizm potansiyeline dikkat çekmeyi ihmal etmedi.

Bir çok sorunun masaya yatırıldığı yemekte bilet acentalarının yaşadığı güçlüklere de değinen Bağlıkaya; seçildikleri takdirde, hava yollarının seyahat acentalarını dışlayarak kampanya yapmasını engelleyeceklerini ve her türlü satış şekline seyahat acentalarını da dahil ettireceklerini söyledi.

TÜRSAB ticaret yapmayacak

Hac ve Umre acentalarının içinde bulunduğu güç durumun farkında olduklarını belirten Bağlıkaya, acentalar adına TÜRSAB’a verilen Hac ve Umre vizelerini satmayacaklarını, hediyelik eşya ticareti ile uğraşmayacaklarını, yemek ve servis gibi akçeli işlere karışmayacaklarını belirtti.

Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Firuz Bağlıkaya, Gaziantep’ten sonra, Kahramanmaraş, Urfa, Diyarbakır ve Elazığ’ı ziyaret edecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha